“Vynikající burger v BRNĚ”
Recenze BURGER INN

BURGER INN
Č. 17 z 1 147 Restaurace v Brně
Popis: Fresh beef meat, fresh vegetables, herbs .. Yees thats us, come and check our signature burgers such as Cheddar Bacon or Red Leicester. Cheers!
Recenzováno: 27. května 2019 prostřednictvím mobilu

Stačilo by vybrat trošku kvalitnější kus masa na namletí a tenhle podnik by právem patřil mezi nejlepší v Evropě! Na hranolky a jejich omáčky by si mohli dát patent :-) Prostředí naprosto skvělé, ojedinělé. Kluci jsou milí a podnik dýchá parádní a uvolněnou atmosférou. Celkově komponenty v burgeru ladily a hrály k sobě :-) Bulka měkoučká, skoro dokonalá. Burger s hranolky/180Kč a omáčka/25kč. Ceny nás velmi mile překvapily :-). Doporučujeme zajít!

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli ZuzkaKoza.

Recenzováno: 27. května 2019 prostřednictvím mobilu

Šli jsme do Burger Inn podle hodnocení na trip advisoru. Celý prostor smrděl nasládlým olejem (který měnili kdoví kdy), maso uvnitř červené nepropečené (vážně ještě ani nebylo pořádně prohřáté uvnitř) a hranolky nasáklé olejem. Mám sice citlivější žaludek, ale takhle špatně mi nějakou dobu opravdu nebylo. Znovu už ne.

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli H5800IIalexand.
Recenzováno: 4. května 2019

Vynikající burgery, uvolněná ale profi obsluha. Je třeba počítat s načichnutím oblečení grilem a občas je opravdu plno.

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli 445petrh.
Recenzováno: 6. března 2019 prostřednictvím mobilu

Zašli jsme sem na nedělní večeři díky recenzím, a za mě asi takový lepší průměr. Jak se mě někdo nezeptá ve vyhlášené burgrárně, jak to chci propéct, čichám průsvih. Ten ale nepřišel. Dostal jsem medium a to je pro mě super. Někomu by to ale vadit mohlo. Věřím, že to funguje skvěle, ale jedl jsem lepši. Přestože jsem si přečetl, že v podniku hraje rap, vůbec mi nevadí a mám ho rád, bylo to na mě asi moc nahlas. Neslyšeli jsme jediného slova. Na delší sezení to tu není. Chybí wc. Takové to “najez se a vypadni” :-).

Datum návštěvy: březen 2019
Poděkujte uživateli MichalPok.
Recenzováno: 20. února 2019 prostřednictvím mobilu

Jeden z nejlepších burgeru co jsem jedl. Super prostředí, celou dobu tma hrál Eminem takže super . Obsluha super, výběr pití super. Určitě doporučuji.

Datum návštěvy: únor 2019
Poděkujte uživateli 437_baz.
Odemknutí recenzí cestovatelů
Přečtěte si další recenze cestovatelů, kteří navštívili destinaci BURGER INN.
Připojit se pomocí: FacebookGoogle

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BURGER INN, si také prohlíželi

Už jste navštívili BURGER INN? Sdílejte své zkušenosti!