Tripadvisor

“Vyborne jidlo”
Recenze BURGER INN

BURGER INN
Č. 31 z 1 149 Restaurace v Brně
Popis: Fresh beef meat, fresh vegetables, herbs .. Yees thats us, come and check our signature burgers such as Cheddar Bacon or Red Leicester. Cheers!
Recenzováno: 2. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Skvele jidlo, male bistro jen se najist a jit ale stoji to za to. Mila obsluha ktera vyjde vstric pri pozadavcich

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli aztka89.

Recenzováno: 28. října 2019

Příjemný interiér, milá, vtipná a ochotná obsluha. Burger i kuřecí nudličky skvělé. Pivo i víno vynikající. Za nás vážně super oběd.

Datum návštěvy: září 2019
1  Poděkujte uživateli Pája A.
Recenzováno: 2. července 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí hlavně pro mladé kde z reproduktorů hraje český a slovenský hip hop a rap. Krásné vyzdobene prostředí různými fotkami. Úžasny cheedar bacon burger, připravovaný přímo před vašimi oči. Obsluha taková trošku free, ale k tomuhle prostředí to prostě patří. Určitě stojí za návštěvu.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 361jakubv.
Recenzováno: 25. června 2019

Před 2 lety jsme zde byli naposledy a vždycky jsme byli spokojení (jak jídlo, tak personál). Udělali jsme si výlet z Ovy a těšili se i na vydatný oběd. Dle netu otevírají v 11h. V 10:55 jsme byli na místě, otevřené dveře byly, personál byl uvnitř, tak jsme se šli zeptat, zda si už můžeme objednat - ne. Ok, čekáme tedy na 11:00, vedlejší restaurace Na Knoflíku pouští klienty, my se jdeme tedy zeptat, zda už můžeme i my a bylo nám řečeno, že otevřenou asi za 15 min, máme si počkat. Docela nás zklamal ten styl, žádné prosím, děkuji, omlouváme se nebo dejte si zatím pití, vydržte prosím. Tak jsme pak šli do bistra La Speranza, kde se vždy dobře najíme. Kdybychom to věděli, tak na ně pečeme hned. Ve městě jsme byli od 10h, kroužili kolem burgrárny a těšili se, samozřejmě celí hladoví, a nakonec jsme byli docela nepříjemně poslaní do háje, tak jsme tedy šli pryč úplně.

Před 2 lety za nás ok, letos nevíme. Personál u nás propadl, ale tak třeba to jídlo mají pořád dobré. Uvidíte.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Kaca P.
Recenzováno: 27. května 2019 prostřednictvím mobilu

Stačilo by vybrat trošku kvalitnější kus masa na namletí a tenhle podnik by právem patřil mezi nejlepší v Evropě! Na hranolky a jejich omáčky by si mohli dát patent :-) Prostředí naprosto skvělé, ojedinělé. Kluci jsou milí a podnik dýchá parádní a uvolněnou atmosférou. Celkově komponenty v burgeru ladily a hrály k sobě :-) Bulka měkoučká, skoro dokonalá. Burger s hranolky/180Kč a omáčka/25kč. Ceny nás velmi mile překvapily :-). Doporučujeme zajít!

Datum návštěvy: květen 2019
Poděkujte uživateli ZuzkaKoza.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BURGER INN, si také prohlíželi

Už jste navštívili BURGER INN? Sdílejte své zkušenosti!