Tripadvisor

“Skvělé jídlo”
Recenze BURGER INN

BURGER INN
Č. 31 z 1 149 Restaurace v Brně
Popis: Fresh beef meat, fresh vegetables, herbs .. Yees thats us, come and check our signature burgers such as Cheddar Bacon or Red Leicester. Cheers!

Velká spokojenost, chuťový zážitek, rychlá příprava. Na místě je poměrně málo míst na sezení, nicméně při naší návštěvě se dalo kam sednout.

Datum návštěvy: únor 2020
1  Poděkujte uživateli petrsts.

Recenzováno: před 4 týdny prostřednictvím mobilu

Místo co Vás neurazí, kde si můžete dát takový normální burger. Žádné výrazné pro nebo proti nemám. Výběr není moc velký.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Lady_Ef_325.
Recenzováno: 27. prosince 2019

Super bistro, krásně zkažené burgery v zaprášených bulkách, na zdech bistra by se masa dala smažit a z prachu na digestoři, který se tam neutíral poslední 2 roky by se dala postavit socha. Maso pokaždé od jiného dodavatele v barvách duhy

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Marohnul.
Recenzováno: 17. prosince 2019

Pokud jsem kdy napsal něco pozitivního na tuto službu, litují svého činu. Objednávka byla učiněna ve 20.40. Po hodině volali z Burger in, že bude zpoždění asi 15 - 20 minut a slíbili kompenzaci ve formě Coca coly. Tu jsem bohužel ve své objednávce, která dorazila ve 23.00 nenašel. Pokud mi někdo z Damejidlo telefonuje, že za tři minuty bude na místě, a pak si nějakým záhadným způsobem splete číslo 19 za 62, a já stále čekám venku na objednávku bez dohledu na ubohého poslíčka. Když se ze své opilosti vzpamatoval, přijel tam, kam měl a objednávku mi předal zcela ledovou. Doma jsem otevřel studený sáček s ledovými kroketami a krabičky se studenými hamburgery. Maso bylo zcela ledové a je nemyslitelné, že bych to snad vše měl ohřívat v roubě. Takže se objednávka vyhodila. Opilý poslíček předal sáček dokonce bez omluvy za zpoždění. Když jsem mu zpětně volal, ať mi dá číslo na vedení dámejídlo, drze odmítl a přiznal, že ani kontakt na svého vedoucího nemá. Jelikož vlastním média v České republice, tato milá recenzce se bude dále pomalu šířit. Když jsem psal na Burger in stížnost, byla bez reakce a bez odpovědi. No, přeji hodně štěstí a ať se daří. Toto není byzynns, ale váš konec. Věřte mi ;) dejte mi jen trochu času :) Tomáš Assoluto

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli tom_aD1810GY.
Recenzováno: 2. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Skvele jidlo, male bistro jen se najist a jit ale stoji to za to. Mila obsluha ktera vyjde vstric pri pozadavcich

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli aztka89.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BURGER INN, si také prohlíželi

Už jste navštívili BURGER INN? Sdílejte své zkušenosti!