“Nejlepší plznička v Brně”
Recenze Lokal U Caipla

Lokal U Caipla
Č. 22 z 1 147 Restaurace v Brně
Recenzováno: 23. ledna 2019 prostřednictvím mobilu

Pár Lokálů jsem už obešel a musím říci, že Lokál je záruka kvality na čerstvou českou kuchyni a na vynikající tankovou plzeň. Ceny se někomu mohou zdát vyšši, ale za kvalitu se zkrátka platí.‍♂️
Tip: zkuste tatarák, je fenomenální!

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli Zdenecek89.

Recenzováno: 19. ledna 2019

Chodím nepravidelně na polední menu a nemohu si je vynachválit. Kvalita české kuchyně je opravdu výborná včetně skvělých polévek. A v neposlední řadě, mají tu nejlepší Plzeň v Brně!
Nevýhody - většinou hodně velká obsazenost ať už přes polední meníčka nebo večer. Vysoká hlučnost, prostě taková spíše hospodská atmoška, která s vysokou kvalitou jídla moc nekoresponduje...

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli ViktorH507.
Recenzováno: 21. prosince 2018

Nejnižší hodnocení za to, jak jedná personál se zákazníkem. Jídlo v poledne slušné, hospodská klasika. Večer bohužel nemůžu hodnotit, protože jsem si nesedl. Atmosféra hlučná, jak se asi sluší na hospodu. Poměr cena/výkon mírně nad brněnským průměrem. Tento brněnský podnik není schopen obsloužit skupinu 18 osob k obědu, která má navíc tu opovážlivost požádat o rezervaci 42 hodin dopředu, v pátek večer na nedělní poledne? Četl jsem si jejich stránky, že je lepší při takové skupině telefonem a emailem, šel jsem osobně. Dokonce bych i pochopil, že můžou mít v neděli větší provoz, ale opravdu nejsou schopni vydat tolik obědů? V tak velkém provozu? Viděl jsem rozpis rezervací na neděli 12:00, v dané chvíli jedna rezervace pro 8 osob (další na 14 hod.) a další větší rezervace už je problém? Chápu, že pohostinství úpí pod návalem zákazníků, ale to myslí fakt vážně? Korunu tomu nasadila patrně momentální vedoucí. Když si s rezervací ještě ve slušnosti neporadili běžní číšníci, ujala se toho úkolu sama. Nejenže rezervaci odmítla s vysvětlením, že: "z kapacitních důvodů rezervaci nelze, protože v neděli v poledne mají narváno (viz v tu chvíli jedna jediná rezervace) a tolik obědů nutno objednat najednou, týden dopředu". Nestačil jsem se divit. Ovšem to jednání. Jakou mám drzost přijít s takovým požadavkem? Jak to že nedokážu pochopit její/chudáček/kapacitní problémy? I odmítnutí se dá pořídit slušně, to se ale musí chtít. Hřeší na blahobyt, polohu v centru a dobrou pověst. Poraďte si, jak chcete. Ale ve větší skupině jinam nebo týden dopředu rezervaci.

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Tomáš K.
Recenzováno: 18. prosince 2018

Mám tyhle lokály rád, obešel jsem jich hodně. S brněnským kamarádem jsme sem zaskočili na pár plzní, tankových, výborně ošetřených a chlazených. Příjemný personál nás obskakoval a já jsem si dal snad všechny předkrmy - pokrmy k pivu co jich měli. Za mě uplně luxusní domácí sekaná a škvarkovka a utopenec a tlačenka, všechno best. Kolem 20. hodiny bylo uplně narváno, takže možná vám pomůže rezervace. Tuto hospodu vřele doporučuji, zde můžete čekat za své peníze nejlepší pivo a klasické a velice dobré české jídlo. Přeji mnoho spokojených hostů!

Datum návštěvy: listopad 2018
Poděkujte uživateli LukasR292.
Recenzováno: 16. září 2018

Po navštívení Lokalu Pod Divadlem v Plzni, kde jsem ochutnal za mě asi jedno z nejlépe točených piv jsem se musel navštívit Lokal U Caipla v Brně, abych mohl porovnat/srovnat chuť piva. Musím říct, že v Lokalu prostě pivo točit umí a nezáleži jestli je to v Plzni nebo v Brně.

Datum návštěvy: září 2018
Poděkujte uživateli Michal F.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lokal U Caipla, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lokal U Caipla? Sdílejte své zkušenosti!