Tripadvisor

“Nezapomenutelná svíčková”
Recenze Lokal U Caipla

Lokal U Caipla
Č. 24 z 1 149 Restaurace v Brně

Při návštěvě Brna jsme zavítali do Lokálu, která známe celkem dobře z Prahy. Neudělali jsme chybu. Plzeň jako vždy na jedničku, slepičí vývar neměl chybu, ale ta svíčková v neděli byla opravdu skvělá. Děkujeme obsluze za doporučení.

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli Šárka K.

Recenzováno: 15. prosince 2019

PIvo (plzeň) je nadprůměrně načepované. To jim nechci škodit. Ale v chuti je něco zvláštního (připomíná mi to trochu nálev okurek). Raději když na plzeň, tak do Stopkovy pivnice. Jídlo klasické hospodské jídla. Při poslední nucené návštěvě jsem si chtěla dát paštika a zůstala jsem paf. Přistálo mi na stole paštika (typově májka), máslo!!! a chleba. Paštika byla opravdu, konzistencí i chutí taková lepší májka. To se mi stalo poprvé. Doposud vždycky byla paštika buď ve skleničce (úplně krémová na namazání - i tak bez másla) nebo klasická tuhá s brusinkami atd. .. no nic moc. Za tu cenu.... No nevím, servis taky průměr. V porovnání například s Pegasem, kde je mnohem větší kapacita, mi přijde že obsluha Pegasu lépe zvládá nával lidí. Asi tak.

Poděkujte uživateli Edith_L69002.
Recenzováno: 10. prosince 2019

Jedla jsem tu pouze dvakrát a pokaždé smažák, který je teda opravdu dobrý. Brambory k němu byly jednou trochu slabší(rozvařené), tatarka domácí výborná.
Přítel měl svíčkovou a byla dobrá.
Obsluha v pořádku,velmi příjemná a rychlá..

Poděkujte uživateli barubr.
Recenzováno: 1. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

Prostředí je příjemné, obsluha je OK (přijde mě že se slečně každých 30 minut měnila nálada, ale vesměs v pohodě). Pivo super, ale na jídlo jsem měl steak z roštěné, který byl totálně bez chuti. Nejlepší z jídla byly brambory a červená řepa. Takže sem jít na pivo, ale na jídlo radši jinam

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Jaromír T.
Recenzováno: 21. června 2019

Pivo výborné jen v letních parnech vnitřní ventilace nestíhá strašný vzduch , určitě bych na tom zamakal. Obsluha na to jak jim muselo být vedro dobrá .

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Petr M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Lokal U Caipla, si také prohlíželi

Už jste navštívili Lokal U Caipla? Sdílejte své zkušenosti!