“Dobré jídlo”

Don Miguel's Bar
Č. 138 z 1 158 Restaurace v Brně
Kuchyně: Mexická, Česká
Recenzováno: 21. ledna 2019

Cestou na výlet jsme se stavili poblíž na obědě. Volba padla na tuto restauraci. Po prvotních zmatcích obsluhy nás konečně usadili a my si mohli objednat. Ceny v jídelních lístcích byly trochu odlišné než jsou na webu, ale nebylo to nic, co by nám pokazilo dobrý oběd. Dětem je jídlo jedno, takže plátek masa s hranolkami je uspokojil. Žena si dala steak s houbovou omáčkou a chválila si ho. Já ochutnal burger se sladkými hranolkomi a také jsem si moc pochutnal. Myslím, že to byla dobrá volba a nebál bych se sem vrátit znovu.

Datum návštěvy: leden 2019
Poděkujte uživateli sisik88.

Recenzováno: 18. prosince 2018 prostřednictvím mobilu

Prostředí sympatický, meníčko taky moc hezký, akorát obsluha měla asi zrovna teda hodně blbej den. Poté co nás usadili, tak nás nechali skoro půlhoďky čekat, než sme si objednali. Pak přišel týpek, že se omlouvá za kolegyni, a že to nebude komentovat. Přítelkyně si chtěla objednat ceviche a pán, že neví co to je, že je tu teprve krátce, tak jsme mu to ukázali v menu a přítelkyně dostala stejně místo ceviche lososovej tatarák :D protože takhle teda ceviche fakt nevypadá a to ho tady ještě promujou i u vstupu na ceduli. Jídlo ale dobrý. Kuchař si pochvalu zaslouží.. Akorát teda ještě mi přijde divný, aby v restauraci šaškoval elektrikář a něco opravoval mezi hosty, když je otevřeno. Tohle se má dělat, když je zavřeno. Personál teda fakt žádná hitparáda. Servírka byla taky dost zmatená :) na zaplacení jsme čekali dalších dvacet minut :) jinak ale sympatickej podnik, akorát trošku zimu tu maj..

Datum návštěvy: prosinec 2018
Poděkujte uživateli tokatko.
Recenzováno: 20. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Katastrofální obsluha, mladík co nás oblushoval měl asi špatnou náladu , protivny , nepříjemný až drzý , neochotny. Slečna co nám v zápětí donesla jídlo si nevedla lépe, nevěděla ani co nám nese, půl věci zapomněla a taktéž byla drzá a neochotna donest občerstvení navíc . Jídlo podprůměr , servirovani nic moc, od doby co jsem byla naposledy si tento podnik očividně dost pohoršil, takže nemám další důvod k návštěvě , bohuzel .

Datum návštěvy: leden 2018
Poděkujte uživateli RuthMaradova.
Recenzováno: 13. prosince 2017

Když nechceme vymýšlet nové místo k navštívení, vždy zvolíme naši osvědčenou klasiku, která nás ještě nikdy nezklamala. Obsluha je vždy příjemná a jídlo bezchybně dokonalé. Jedna věc, co mě trošičku mrzí a kazí celkový dojem je již dlouho neopečované prostředí. Stačilo by vyladit jen pár věcí. Na světlech jsou pavučinky, listy jídelního lístku vypadávají a desky na účet jsou již dosti zašlé. Tohle ale nemění nic na tom, že je to jeden z mých nejoblíbenějších restauračních zařízení. Díky moc, že vaříte stále na takové úrovni.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli RitaDeFlor.
Recenzováno: 12. února 2017

Prijemne zarizeny podnik, pratelsa obsluha, je mozne platit i eury. Ceny jsou trochu vyssi, nez bych v Brne cekala a uplne to neodpovida. Michane drinky chutnaly ale skvele!

Datum návštěvy: únor 2017
Poděkujte uživateli kartoffelb.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Don Miguel's Bar, si také prohlíželi

Už jste navštívili Don Miguel's Bar? Sdílejte své zkušenosti!