Recenzováno: 8. května 2018

Parkování omezené, hotelová hala standard, recepce - vstřícní.
Pokoj - (výhled na ulici)čistý, moderně zařízený, koupelna + wc dohromady - sprchový kout, vysoušeč vlasů.
Snídaně v hotelové restauraci, kontinentální výběr, káva ,čaj, výběr bohatý, včetně bezlepkových výrobků.

• Datum pobytu: květen 2018, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Milan P.
Recepce F, Recepční v zařízení FAIRHOTEL, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. června 2018

Milý Milane,
Děkujeme za Vaše hodnocení. Rádi Vás v našem hotelu opět přivítáme.

Recenzováno: 21. ledna 2018

Snadná a rychlá telefonická rezervace, vstřícný porsonál na recepci, pohodlná paměťová matrace, vynikající lehká večeře s velmi dobrým vínem v hotelové restauraci, úžasně bohatá snídaně a velmi pozorný personál. Velmi milé rodinné prostředí. V dosahu výstaviště. Bez námitek. Hotel rozhodně doporučuji

• Datum pobytu: leden 2018, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli BedBike.
Recepce F, other v zařízení FAIRHOTEL, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. února 2018

Mnohokrát děkujeme, spokojení zákazníci, jsou pro nás tou nejlepší odměnou a zároveň motivací. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 24. září 2017

Menší klidný hotel, cílený na návštěvníky akcí na Výstavišti - to je pár minut chůze, do centra asi 4 stanice tramvají. Útulné pokoje, mně velmi vyhovující pevnější matrace. Personál různý - jedna recepční vlídná a velmi ochotná, druhá vám ani neodpoví na pozdrav. Při jedné snídani z našich dvou jsme museli čekat na doplnění teplého bufetu.

• Datum pobytu: září 2017, cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli Jiri H.
Kamila R, Manažer v zařízení FAIRHOTEL, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. října 2017

Milý pane Jiří, děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste se u nás pohodlně vyspal a odnesl si dobrý dojem. Je nám líto nedostatků, které Vás postihly. Věříme však, že slečna recepční nečinila záměrně a doufáme, že snídaně vám chutnala a splnila očekávání. Při Vaší snad příští návštěvě uděláme vše proto, aby těch zmíněných plusů bylo ještě více. ☺

Recenzováno: 24. února 2017

Byl jsem velmi spokojen. Sice vyšší cena, ale kvalita odpovídá. velmi dobrá snídaně a dostatek jídla i v pozdějším čase. Wifi rychlá a spolehlivá. velmi ochotný personál. jen to vše ráno kazila uklízečka, která se chtěl a uklízet a vůbec jí nevadilo, že jsem ještě neměl checkout. ještě to kazí placené parkování.

Tip ohledně pokoje: potřeba si rezervovat parkování, jinak by nemuselo být místo
  • Datum pobytu: únor 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Tomáš B.
Kamila R, Manažer v zařízení FAIRHOTEL, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. dubna 2017

Milý Tomáši, děkujeme za milá slova. Těší nás, že se Vám u nás líbilo a za nepříjemnost s uklízečkou se tímto omlouváme. Zajistíme, aby se nic podobného znovu neopakovalo, a doufáme, že nás brzy opět navštívíte! ☺

Recenzováno: 15. září 2016 prostřednictvím mobilu

Výborný personál. Milé a usměvavé za všech okolností. Úžasná snídaně, zejména objedná li si člověk palačinku z teplé nabídky. Sky Bar sice neodpovídá svému nazvu, ale i tak je to příjemné posezeni. Pokoje standardní, střizlivě designované, ale příjemné. Jídlo v restauraci velmi dobré. Snad jen parkování je těsné a je nutné ho objednat dopředu. Ceny nižší než v přilehlých hotelich. Rozhodně doporučuji.

Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Michaela B.
Kamila R, Manažer v zařízení FAIRHOTEL, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. listopadu 2016

Važená paní Michaelo,

mockrát děkujeme za krásné hodnocení Vašeho pobytu ve FAIRHOTELU. To parkování nás mrzí, bohužel při rekonstrukci celé budovy více místa na parkoviště nezbylo. Snad lepší než nic. :-) Moc mě těší Vaše pochvala personálu. Velmi nám záleží na tom, aby se u nás host cítil opravdu příjemně, a to by bez přátelského a pozitivního přístupu nešlo. Snad Vás brzy opět uvidíme. ;-)