“Příjemné..”

Č. 38 z 1 004 Restaurace v Brně
Popis: 100% VEGAN food
Popis: 100% VEGAN food
Recenzováno: 5. května 2018 prostřednictvím mobilu

Zde si nepochybně vybere každý strávník.. Moderní, lehká a chutná jídla. To vše s milou obsluhou v útulném, čistém, vzdušném prostředí, jenž patří do 21.století. Ceny rozumné. Určitě ještě přijdeme :)

1  Poděkujte uživateli Veggie-love-planet.

Recenzováno: 27. února 2018 prostřednictvím mobilu

Byla jsem tu už několikrát, vždycky na burgeru. Je to takové útulné bistro, vegan burgery super, člověka to fakt hodně zasytí, protože jsou to ohromné porce. Hranolky dobré, ceny možná trochu vyšší, ale nic tragického. I přítelovi chutnalo a to je to zarytý masožravec :D

Poděkujte uživateli zhyckanaprincezna.
Recenzováno: 15. února 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělé prostředí, personál, jídlo. Nejvíc úžasný je jejich seitanový "kebab" - chutná až strašidelně stejně jako maso ..opravdu to nerozeznáte . Navíc je zde možnost koupit si Linda Mccartney burgery a mnoho dalších dobrůtek, což velmi oceňuji. Velmi doporučuji, rozhodně stojí za návštěvu.

Poděkujte uživateli Fatima A.
Recenzováno: 26. ledna 2018 prostřednictvím mobilu

Forkys me nikdy nezklame. Příjemná atmosféra a skvěle jídlo na jednom místě. Vynikající burgery a zajimavy výběr denního menu rozhodně doporučuji.

Poděkujte uživateli Štěpánka D.
Recenzováno: 28. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Tak dobrý burger jsme dlouho nejedly, křupavé "maso" uvnitř věrohodně připomíná pravé maso.. batátové hranolky s omáčkou byly naprosto vynikající! Doporučuji!

Poděkujte uživateli petiteluuc.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Forky's, si také prohlíželi

Už jste navštívili Forky's? Sdílejte své zkušenosti!