Tripadvisor

Č. 27 z 1 149 Restaurace v Brně
Popis: 100% VEGAN food
Popis: 100% VEGAN food
Recenzováno: 2. října 2019

O Forky´s jsem slyšela jen samou chválu, takže jsem měla při první návštěvě velká očekávání, a nebyla jsem zklamaná. Obsluha, nabídka, prostředí- vše na jedničku. Místo, na které se budu ráda vracet.

Poděkujte uživateli katerina_cestuje.

Recenzováno: 11. srpna 2019

Jsem schopna do Forkys jet az z NJ jen proto, ze je tam vyborne vege jidlo, na kterem si pochutnaji nejen vegani. Obsluha byla vzdy taky zatim prijemna. Moc rada se vracim:-)

Poděkujte uživateli Kattynka5.
Recenzováno: 20. července 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělé, čerstvé jídlo, skvělé chutě, obsluha byla příjemná. Když si tu dáte k vašemu jídlu Frankies pivo, tak je zážitek naprosto dokonalý. Děkuji a určitě se vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 845krystof.
Recenzováno: 15. července 2019 prostřednictvím mobilu

Do Forkys jsme chodili s přáteli již od otevření několik let. Kvůli obsluze jsme sem museli přestat chodit. Obsluha opravdu katastrofa. Když už vás někdo obslouží a nemusíte si po několika minutách sezení a nevšímání od obsluhy, která si povídá u baru, objednat sami, tak je chování obsluhy naprosto katastrofální až drzé. Forkys nepatří mezi nejlevnější veganské restaurace v Brně a je opravdu škoda, že musíme chodit jinam, jídlo nám chutnalo. Zkušenost se netýká pouze nás...

Datum návštěvy: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli barca144.
Recenzováno: 8. července 2019 prostřednictvím mobilu

Jedná se o ryze veganskou restauraci. Veškeré jídlo bylo chutné a dobře připravené, z čerstvých ingrediencí. Nabídka nápojů, narozdíl od jídla, není příliš bohatá, nicméně základ zde samozřejmě je. Pro nás masožravce a nevegany jsme největší chuťový rozdíl shledali u dezertů, kde se standardní ingredience nahrazují poměrně těžko a ne každému tak tyto chuťově sednou. Obsluha OK, byť po objednání hlavních chodů se nám již tak často nevěnovala.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli 376martin_.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Forky's, si také prohlíželi

Už jste navštívili Forky's? Sdílejte své zkušenosti!