“Naposledy”

Forky's
Popis: 100% VEGAN food
Popis: 100% VEGAN food
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Do restaurace jsme s manželem chodili už dříve, když to byl ještě takový klidný ,,rodinný" podnik. Milá obsluha, čisté a příjemné prostředí, skvělé jídlo. Dnes krásné prostory, o které se ale nikdo nestará. Přijde mi to už pomalu jako parodie na dobrou restauraci. Na WC nepořádek (mohl by je někdo uklízet, udržovat i během dne), obsluha jen postává místo aby vzala prostředek a utřela stoly či vysála sedačky (jako by na nich sedával dobytek). V takovém prostoru bych skutečně očekávala čisto a reprezentativní vzhled. A jídlo? Nad tím se už posledních x měsíců rozčiluji. Buddha brokoli celkem dobré, ale brokolice ne napařená, ale syrová. :-D A raw dezerty v nemytých plastových mističkách, jejichž okraje se drobí a postupně mohou plastové části padat do jídla nebo se tam mohou dostat při naplnění. Nadšení z této restaurace naprosto opadlo a po letech se bohužel musíme smířit s tím, že jsme tady byli naposledy a už se nevrátíme.

2  Poděkujte uživateli W8L.

Recenzováno: 2. října 2019

O Forky´s jsem slyšela jen samou chválu, takže jsem měla při první návštěvě velká očekávání, a nebyla jsem zklamaná. Obsluha, nabídka, prostředí- vše na jedničku. Místo, na které se budu ráda vracet.

Poděkujte uživateli katerina_cestuje.
Recenzováno: 11. srpna 2019

Jsem schopna do Forkys jet az z NJ jen proto, ze je tam vyborne vege jidlo, na kterem si pochutnaji nejen vegani. Obsluha byla vzdy taky zatim prijemna. Moc rada se vracim:-)

Poděkujte uživateli Kattynka5.
Recenzováno: 20. července 2019 prostřednictvím mobilu

Skvělé, čerstvé jídlo, skvělé chutě, obsluha byla příjemná. Když si tu dáte k vašemu jídlu Frankies pivo, tak je zážitek naprosto dokonalý. Děkuji a určitě se vrátíme.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli 845krystof.
Recenzováno: 15. července 2019 prostřednictvím mobilu

Do Forkys jsme chodili s přáteli již od otevření několik let. Kvůli obsluze jsme sem museli přestat chodit. Obsluha opravdu katastrofa. Když už vás někdo obslouží a nemusíte si po několika minutách sezení a nevšímání od obsluhy, která si povídá u baru, objednat sami, tak je chování obsluhy naprosto katastrofální až drzé. Forkys nepatří mezi nejlevnější veganské restaurace v Brně a je opravdu škoda, že musíme chodit jinam, jídlo nám chutnalo. Zkušenost se netýká pouze nás...

Datum návštěvy: červenec 2019
2  Poděkujte uživateli barca144.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Forky's, si také prohlíželi

Už jste navštívili Forky's? Sdílejte své zkušenosti!