“Nejlepší káva v okolí”
Recenze Vinckovo kafe

Vinckovo kafe
Popis: Výběrové kafe z pražírny Doubleshot, filtrovaná káva, naše vlastní limonády a dezerty, včetně raw a bezlepkových. Točený Bernard a vegetariánské polévky. A to vše v prostředí rodného domu zaklafatele lázní Vincenze Priessnitze.
Recenzováno: 10. října 2020

Nádherná oáza klidu, výběrové kávy a božích zákusků v nádherné lokalitě jesenických lázní.
Ať jedete odkudkoliv, rozhodně se vyplatí se tady zastavit.

Poděkujte uživateli rudolfb843.

Recenzováno: 27. září 2020 prostřednictvím mobilu

Výborná káva, originální nápady a chutné a dobře vypadající dorty. Příjemná obsluha umocnila hezký zážitek. Určitě se sem někdy rád vrátím.

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli miq73.
Recenzováno: 22. září 2020 prostřednictvím mobilu

Skvělá káva, výborná domácí limonáda a excelentní zákusky. K tomu milá obsluha a rozumné ceny. Není co vytknout!

Datum návštěvy: září 2020
Poděkujte uživateli 142ivanr.
Recenzováno: 30. srpna 2020

Zařízení, které mají v názvu nebo aspoň na cedulce na zdi "kavárna" je v ČR mnoho, ale bohužel většina ve způsobu přípravy kávy znatelně pokulhává za kvalitou. Troufnu si říct, že už jsem navštívil ledajaký kout ČR a nějakou "tu kávu" už jsem vypil a pořád ty kvalitní kavárny dokážu vyjmenovat (bohužel).

Jsem rád, že jsem mohl letos do toho seznamu doplnit další - a to je Vinckovo kafe v Jeseníku.

Káva skvěle připravená, chování obsluhy a rychlost v pohodě (adekvátní tomu, že bylo fakt narváno), zákusky chuťově skvělé. Ceny mě přišly adekvátní kvalitě, konceptu kavárny a lokalitě. Jestli někdo chce klasické trubičky a turka za "tři pade", holt musí hledat jinde.

Pokud v budoucnu zase navštívíme Jeseník, rádi se budeme do Vinckova kafe vracet. Děkujeme a přejeme hodně štěstí a síly do další činnosti!

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Tour169743.
Recenzováno: 28. srpna 2020

Dvě návštěvy v krátkém čase za sebou a ani jednou zklamání. Krásné prostředí, příjemná obsluha, skvělé dezerty. Kávové speciality sice chutí úplně nenadchly, ale to je spíš otázka osobních chuťových preferencí. Návštěvu určitě doporučuji.

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli ObcasCestuji.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vinckovo kafe, si také prohlíželi

Jeseník, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Vinckovo kafe? Sdílejte své zkušenosti!