Muzeum hraček Lednice
Zážitek a vzpomínka na dětství.

Panenky , kočárky kolébky , pokojíčky, kuchyňky a td. prostě retro zážitek. Doporučuji všem kdo má... přečíst další informace

Recenzováno: před 5 dny
_pneuskrejcirikm
Lednice, Česká republika
Líbilo se

Přišli jsme relativně pozdě, pán sice nebyl sdílnej, ale přesto nás pustil a o hračkách velmi hezky... přečíst další informace

Recenzováno: 9. srpna 2017
Ginginka
Kladno, Česká republika

Recenzováno: 3. srpna 2016

V muzeu jsem byla již dvakrát a moc ráda se tam podívám znovu. Hraček neustále přibývá a díky nim jsem se zase vrátila zpět do dětských let. Návštěvu určitě mohu všem doporučit!

Datum zážitku: březen 2016
1  Poděkujte uživateli zelileenka.
Recenzováno: 1. srpna 2016

Tohle muzeum nevystavuje exponáty, ale vzpomínky. V těch hračkách je víc než se na pohled zdá. Vzpomenete si na to, jak to voní u prababičky na půdě, jaký to byl pocit vyhrát poprvé v kuličkách a jak jste záviděli spolužákovi, že má to nové luxusní auto na klíček. Až dojdete na konec prohlídky, budete mít chuť dát si to znova.

Datum zážitku: červenec 2016
1  Poděkujte uživateli Ondřej K.
Recenzováno: 28. července 2016

Muzeum hraček Lednice jsem navštívila dvakrát a určitě tam ještě někdy zajedu. Poprvé jsem se tam vydala s rodinou a maminka mi vyprávěla o hračkách, se kterými si hrávala a na které už málem zapomněla. Podruhé jsem tam zavítala s přáteli a žasli jsme nad znalostmi slečny průvodkyně, která nám ochotně ke každé hračce něco zajímavého povyprávěla. Tento příjemný rodinný podnik všem vřele doporučuji.

Datum zážitku: září 2015
1  Poděkujte uživateli barar20.
Recenzováno: 27. července 2016

Rodinné muzeum byste neměli rozhodně v Lednici vynechat. Poznávat své staré hračky je nejlepší výlet do doby, kdy starosti neexistovaly a hraní si bylo to jediné, co nás zajímalo. A zaručuju, že je to rozhodně taky pro dospělé! Našli jsme s přítelem velkou spoustu hraček, které jsme kdysi měli. Taky se nám moc líbilo prohlédnout si starší hračky.

Datum zážitku: červenec 2016
Poděkujte uživateli Alena M.
Recenzováno: 21. července 2016

Krásné prostředí s příjemným personálem. Hračky jsou chronologicky řazeny od nejstarších po současné a je zajímavé sledovat jak jejich vývoj a používané technologie, tak vzpomínat na vlastní zážitky s jednotlivými exponáty.
Taky doporučuji apartmány, které jsou krásně čisté, útulné a nově zrekonstruované.

Datum zážitku: červen 2016
1  Poděkujte uživateli Marie T.