“Krásné muzeum”

Recenze atrakcí (23)
common_n_attraction_reviews_1bd8 6 bodů za pomoc
“Krásné muzeum”
Recenzováno: 6. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Poetické soukromé mini muzeum, které starší přenese zpět do jejich dětství a dětem ukáže, s čím si hráli jejich vrstevníci v minulosti. A všichni společně nabydou dojmu, že dříve byly hračky krásnější než dnes.

Navštíveno v srpnu 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Lukáš D.

11 recenzí od naší komunity

• Všechny
Nejprve čeština
Břeclav, Česká republika
common_n_attraction_reviews_1bd8 1 bod za pomoc
“Zábava pro rodiče i děti”
Recenzováno: 3. srpna 2016

V muzeu jsem byla již dvakrát a moc ráda se tam podívám znovu. Hraček neustále přibývá a díky nim jsem se zase vrátila zpět do dětských let. Návštěvu určitě mohu všem doporučit!

Navštíveno v březnu 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli zelileenka.
“Cesta zpátky v čase”
Recenzováno: 1. srpna 2016

Tohle muzeum nevystavuje exponáty, ale vzpomínky. V těch hračkách je víc než se na pohled zdá. Vzpomenete si na to, jak to voní u prababičky na půdě, jaký to byl pocit vyhrát poprvé v kuličkách a jak jste záviděli spolužákovi, že má to nové luxusní auto na klíček. Až dojdete na konec prohlídky, budete mít chuť dát si to znova.

Navštíveno v červenci 2016
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli Ondra K.
Břeclav, Česká republika
“Jedna návštěva nestačí”
Recenzováno: 28. července 2016

Muzeum hraček Lednice jsem navštívila dvakrát a určitě tam ještě někdy zajedu. Poprvé jsem se tam vydala s rodinou a maminka mi vyprávěla o hračkách, se kterými si hrávala a na které už málem zapomněla. Podruhé jsem tam zavítala s přáteli a žasli jsme nad znalostmi slečny průvodkyně, která nám ochotně ke každé hračce něco zajímavého povyprávěla. Tento příjemný rodinný podnik všem vřele doporučuji.

Navštíveno v září 2015
Užitečné?
1 Poděkujte uživateli barar20.
1 recenze
“S těmihle hračkami jsme si hráli!”
Recenzováno: 27. července 2016

Rodinné muzeum byste neměli rozhodně v Lednici vynechat. Poznávat své staré hračky je nejlepší výlet do doby, kdy starosti neexistovaly a hraní si bylo to jediné, co nás zajímalo. A zaručuju, že je to rozhodně taky pro dospělé! Našli jsme s přítelem velkou spoustu hraček, které jsme kdysi měli. Taky se nám moc líbilo prohlédnout si starší hračky.

Navštíveno v červenci 2016
Užitečné?
Poděkujte uživateli Alena M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Muzeum hraček Lednice, si také prohlíželi

Lednice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Muzeum hraček Lednice? Sdílejte své zkušenosti!