“Krásné muzeum”

Další podrobnosti o atrakci
Podrobnosti o atrakci
Doporučená délka návštěvy: <1 hodina
Recenzováno: 6. srpna 2016 prostřednictvím mobilu

Poetické soukromé mini muzeum, které starší přenese zpět do jejich dětství a dětem ukáže, s čím si hráli jejich vrstevníci v minulosti. A všichni společně nabydou dojmu, že dříve byly hračky krásnější než dnes.

1  Poděkujte uživateli Lukáš D.
K dispozici jsou novější recenze destinace Muzeum hraček Lednice
Zobrazit nejnovější recenze

Recenzováno: 3. srpna 2016

V muzeu jsem byla již dvakrát a moc ráda se tam podívám znovu. Hraček neustále přibývá a díky nim jsem se zase vrátila zpět do dětských let. Návštěvu určitě mohu všem doporučit!

1  Poděkujte uživateli zelileenka.
Recenzováno: 1. srpna 2016

Tohle muzeum nevystavuje exponáty, ale vzpomínky. V těch hračkách je víc než se na pohled zdá. Vzpomenete si na to, jak to voní u prababičky na půdě, jaký to byl pocit vyhrát poprvé v kuličkách a jak jste záviděli spolužákovi, že má to nové luxusní auto na klíček. Až dojdete na konec prohlídky, budete mít chuť dát si to znova.

1  Poděkujte uživateli Ondra K.
Recenzováno: 28. července 2016

Muzeum hraček Lednice jsem navštívila dvakrát a určitě tam ještě někdy zajedu. Poprvé jsem se tam vydala s rodinou a maminka mi vyprávěla o hračkách, se kterými si hrávala a na které už málem zapomněla. Podruhé jsem tam zavítala s přáteli a žasli jsme nad znalostmi slečny průvodkyně, která nám ochotně ke každé hračce něco zajímavého povyprávěla. Tento příjemný rodinný podnik všem vřele doporučuji.

1  Poděkujte uživateli barar20.
Recenzováno: 27. července 2016

Rodinné muzeum byste neměli rozhodně v Lednici vynechat. Poznávat své staré hračky je nejlepší výlet do doby, kdy starosti neexistovaly a hraní si bylo to jediné, co nás zajímalo. A zaručuju, že je to rozhodně taky pro dospělé! Našli jsme s přítelem velkou spoustu hraček, které jsme kdysi měli. Taky se nám moc líbilo prohlédnout si starší hračky.

Poděkujte uživateli Alena M.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Muzeum hraček Lednice, si také prohlíželi

Lednice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Muzeum hraček Lednice? Sdílejte své zkušenosti!