“Velmi špatné”

Burgr's Club Lednice
Recenzováno: 4. října 2020 prostřednictvím mobilu

Ze skupiny 7 přátel nebyl s jídlem spokojen defakto ani jeden. Studené, neudělané maso, sýr navíc se objevil jen na účtu, nedosmažené hranolky atd. Krom jedné servírky, která byla z ostatních dost nešťastná tam zaměstnávají jen flákače. Bohužel na jídle je to hodně poznat. Za ty ceny se rozhodne jinde najíte lépe.

Poděkujte uživateli jakub_664.

Recenzováno: 22. září 2020 prostřednictvím mobilu

Doporučujeme. Při příchodu se nás hned ujala servírka. Objednali jsme si burgery. Vynikající. Vše hned připravené. Hranolky skvělé. Děkujeme a rádi se vrátíme.

Poděkujte uživateli 432janan.
Recenzováno: 20. září 2020 prostřednictvím mobilu

Hranolky tvrdé a přesmažené, pohled do kuchyně nebyl zrovna ideální. Voda s citronem teplá a servírky trochu ráznější. Příště zvolíme jiný podnik.

Poděkujte uživateli 569mark-123.
Recenzováno: 11. září 2020

Docela zklamání, dávali jsme si burito, chuťově dobré ale spíše taková dětská mini porce, takze cena 180/190 za porci nám přišla přemrštěna a nenajedli jsme se. Zakoupený dzbanek s vodou se nedal pít, ble ani citron to nezachranil :( jediné plus byla teraska a miska s vodou pro pejska..

Poděkujte uživateli 384_t_p_nkah.
Recenzováno: 9. září 2020 prostřednictvím mobilu

Výborné burgery. Jídlo bylo navíc velmi rychle připraveno. Obsluha milá a vstřícná. Nebyl problém ohřát přikrm pro miminko.

Poděkujte uživateli honzam94.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Burgr's Club Lednice, si také prohlíželi

Lednice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Burgr's Club Lednice? Sdílejte své zkušenosti!