Recenzováno: 28. září 2017 prostřednictvím mobilu

Byli jsme tam s kolegy na teambuildingu. Jídlo výborné, velký výběr formou bufetu, tomu nebylo co vytknout! Umístění hotelu perfektní a na to asi hodně hrají. Nicméně pokoje tmavé, málo světla, špinavé, zastaralé vybavení, plíseň ve sprše, sprcha ani nemá hadici, pouze hlavici na stropě, takže člověk se obtížně vysprchuje bez namočení si vlasů. Postel sice měkká, ale ok. Po příjezdu nefungovali nejdříve krty, takže jsme se vraceli na recepci, v pokoji byla hrozná zima museli jsme na recepci požádat,aby nám vůbec zatopili. Navíc zapomněli náš pokoj důkladně uklidit a zapomněli na nás i s ručníky, takže opět na recepci... Takže kvalitou a stylem ubytování bohužel tento hotel nesahá ani po kotníky některým hostelům za pár stovek na noc! Škoda...

Datum pobytu: září 2017
1  Poděkujte uživateli Adéla S.
Recenzováno: 26. srpna 2017

V tomhle hotelu jsme byli na dovolené. Musím uznat, že hotelový komplex je opravdu krásný. Pokoje ve starším stylu, jako by jste byli na ,,zámku". Ačkoli matrace byly hrozně měkké, celkem špatně se spalo, jelikož jste do nich úplně ponoření :D Jídlo chutné, na snídaních je raut, můžete si vybrat cokoli chcete, ať už slané, či sladké. Bazén u hotelu velký, lehátka zdarma. Za hotelem kousek je pak výstaviště písčitých soch, na které se doporučuji jet podívat. Opravdu nádhera. Hotel hodnotím velice kladně, nic nám nechybělo, vše bylo v pořádku. Doporučuji všem, kdo chce prožít oddychovou a uvolňující dovolenou.

Datum pobytu: září 2016
Poděkujte uživateli Anette17.
Recenzováno: 3. srpna 2017 prostřednictvím mobilu

Na 4hvezdy nema, chce to klimatizaci, vymalovat, nove koberce... v hale je tma-nova svetla? Zanedbane venkovni prostory, vysoka trava, plevel v chodnicich. Snad novi majitele daji hotel do pucu. Plus? Snidane bez problemu, relativne velky vyber, velky cisty bazen, prijemny personal, skvela lokalita.

Datum pobytu: srpen 2017
Poděkujte uživateli jirnat.
Recenzováno: 6. července 2017

Nechápeme ty, kteří si tady v mnoha recenzích stěžují na to nebo ono. My tu byli na prodloužený víkend (2 noci) k 30. výročí svatby. Již předem jsme si bez problémů po telefonu zamluvili pokoj s balkonem. V hotelu nás uvítal příjemný recepční. Pokoj byl úžasný, v 1. patře s výhledem na řeku a přírodu, čistý, sítě v balkonových dveřích i okně, koberec, minibar, trezor, TV, plná WIFI, v koupelně vše co patří, postele měkčí, ale zase ne moc, spalo se nám dobře.
V hotelu jsme měli jen snídaně, výběr velký (někdo tu napsal, že se stále opakují, nevím, co by mělo být každý den jiného, když tu byly uzeniny, sýry, pomazánky, ovoce (od všeho několik druhů), vejce, med, kornflejky, moučníky, mléko, káva, čaj, džusy atd...).
Vykoupali jsme se ve vekém čistém hotelovém bazénu u kterého je několik lehátek, kde jsme si také poleželi.
Výborná poloha hotelu kousek od zámku a zámeckých zahrad. Doporučuji od zámeckého skleníku kočárem k Janohradu, odtud lodí k minaretu a pěšky opět k zámku. Zvláště plavba je super (příroda).

Tip ohledně pokoje: Určitě pokoj s balkonem dozadu k řece.
Datum pobytu: červen 2017
1  Poděkujte uživateli milan966.
Recenzováno: 6. března 2017 prostřednictvím mobilu

Hotel na stránkách působí luxusně odpovídající na 4hvězdičky po příjezdu sem se zděsil omlácená fasáda v pokoji špinavé zdi koupelna zastaralá postele měké. Jídlo hodně podprůměrné nechutnalo mi skoro vůbec nic. Určitě se do hotelu nikdy nevrátím .

Datum pobytu: březen 2017
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
1  Poděkujte uživateli David R.