Dnes otevřeno: Zavřeno
hezké

Skleník hezký a co jsem zvlášť ocenila, že tam nebylo typické vlhké vedro, jak většinou v takových... přečíst další informace

Recenzováno: 27. června 2020
asp42017
Česká Lípa, Česká republika
Zámecký skleník

Recenzováno: 6. listopadu 2019
830ji_h
Jirkov, Česká republika

Recenzováno: 27. června 2020

Skleník hezký a co jsem zvlášť ocenila, že tam nebylo typické vlhké vedro, jak většinou v takových sklenících bývá.

Datum zážitku: červen 2020
2  Poděkujte uživateli asp42017.
Recenzováno: 6. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Skleník je nádherný,docela dost velký na to, že je v zámku.U květin chybí docela popisky.Dá se tam vejít, za poplatek, pokud čekáte na prohlídku zámku.

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli 830ji_h.
Recenzováno: 3. listopadu 2019

Skleník krásný, prohlídka super. Chybí ale jakýkoli materiál o pěstovaných rostlinách, historii skleníku a nebo technických zajímavostech. Stačilo by jej zapůjčovat u vchodu, když zde návštěvník chodí bez průvodce. Ještě, že jsme byli před 2 roky na prohlídce zámku a některé z těchto věcí jsme si pamatovali. Příjemné prostředí - krásně teplo (navštívili jsme v listopadu, v létě to asi tak příjemné není).

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Lenka G.
Recenzováno: 14. října 2019

Krásný zámecký skleník zaujme kombinací historie a vzácné tropické flóry. Unikátní jsou staré cykasy.

Datum zážitku: říjen 2019
1  Poděkujte uživateli Karel S.
Recenzováno: 11. září 2019

Zámecký skleník je taková malá botanická zahrada přiléhající k zámku Lednice.
Jsou v něm exotické rostliny a je to příjemné zpestření při prohlídce zámku.

Datum zážitku: červenec 2019
65  Poděkujte uživateli Dan P.