Únikové hry z Lednice
Č. 1 z 16 zařízení v kategorii aktivity – Lednice
super

Naše první únikovka. za mě perfektní, spousta hádanek s " vychytávkama "a hlavně nejmladší syn 11... přečíst další informace

Recenzováno: včera
newdan73
Vynikající únikovka!

Bylo využito mnoho různých hádanek, které se neopakovaly a byly zajímavé. Zvukový doprovod... přečíst další informace

Recenzováno: 10. března 2020
Isidrio

Recenzováno: 10. listopadu 2019

Dárek pro manžela ke 40. narozeninám. Jeho první únikovka, moje druhá. Perfektně udělané kulisy, vše do detailu vyladěné. Personál moc milý... užili jsme si to!!!

Datum zážitku: listopad 2019
Poděkujte uživateli Jana J.
Recenzováno: 7. listopadu 2019

Pěkně udělaná únikovka, nic extra jednoduchého, neunikne každý, o to větší je radost, když se s minimem nápověd dostanete ven. Pár her už jsme obešli a tahle patří mezi ty povedené.

Poděkujte uživateli CyrilNeb.
Recenzováno: 1. listopadu 2019

Byli jsme na výletě v okolí a díky TripAdvisoru jsme se dozvěděli o téhle únikovce.
Hru jsme hráli ve dvou s přítele, který byl na únikovce poprvé a zvládli jsme to. Hra má tak akorát složitou úroveň, že se člověk nenudí a zároveň se u pár věcí na chvíli zasekne.
Moc fajn prostředí a roommaster!

Poděkujte uživateli lencaskodova.
Klatba-zednarova, Vlastník v zařízení Únikové hry z Lednice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 2. listopadu 2019

Moc děkujeme za milá slova. Máme velkou radost, ze jste byli spokojeni!

Recenzováno: 29. října 2019

Hra je dobře promyšlená, indície na sebe logicky navazují. Finále bychom ale bez nápovědy nezvládli. Odměnou na konec je velmi netradiční východ ...

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli David M.
Klatba-zednarova, Vlastník v zařízení Únikové hry z Lednice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2019

Moc děkujeme za krásné hodnocení, jsme moc rádi, ze se Vám hra líbila.

Recenzováno: 18. října 2019 prostřednictvím mobilu

Hra byla velice dobře propracovaná, kulisy a prostředí autentické, že si člověk opravdu pripadal jako ve středověku. Úkoly a hádanky překvapivě neotřelé, personál ochotný a dobře vysvětlující/napovídající, když bylo potřeba =D
Snad jen jedna výtka by byla...
Jeden z posledních úkolů s flakónky by chtěl trošku jednoznačněji ovonět nebo alespoň přidat kávová zrnka, aby byla možnost neutralizovat nos =)

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Novinka1.