Únikové hry z Lednice
Č. 1 z 18 zařízení v kategorii aktivity – Lednice
Pecka!

Perfektní hra, moc jsme si to užili. Průvodce hry Boris byl moc milý, taktní a šikovný! Ještě... přečíst další informace

Recenzováno: 3. října 2020
teerinab
Úniková hra

Skvěle promyšlená úniková hra se super úkoly. Pruvodci byli moc milí. :) děkujeme za super zážitek... přečíst další informace

Recenzováno: 28. září 2020
Terusf

Recenzováno: 3. října 2020

Perfektní hra, moc jsme si to užili. Průvodce hry Boris byl moc milý, taktní a šikovný! Ještě jednou děkujeme!

Poděkujte uživateli teerinab.
Recenzováno: 28. září 2020

Skvěle promyšlená úniková hra se super úkoly. Pruvodci byli moc milí. :) děkujeme za super zážitek. :)

Poděkujte uživateli Terusf.
unikova-hra-lednice, Vlastník v zařízení Únikové hry z Lednice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. září 2020

Dobrý den, moc Vám děkujeme za krásné hodnocení!

Recenzováno: 11. září 2020

Únikovka nás moc bavila! Skvěle promyšlené úkoly a nápadité rekvizity. Podařilo se nám hru dokončit, ale rozhodně to nebylo zadarmo. :D Průvodce Otto nám vyšel vstříc s termínem hry a výborně nás instruoval. Určitě doporučuji!

Poděkujte uživateli annadY8959MU.
unikova-hra-lednice, Vlastník v zařízení Únikové hry z Lednice, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. září 2020

Moc Vám děkujeme za milá slova. Máme velkou radost!

Recenzováno: 2. září 2020

Celá hra byla velmi dobře připravená a celou naší skupinu o 6 lidech hra velmi bavila. Logické úkoly a úlohy byly velmi dobře připraveny a byly i takové chvíle, kdy jsme si chvilku nevěděli rady. Ovšem hru jsme nakonec úspěšně zvládli. Třešničkou na dortu snad byl už jen velmi příjemný personál - slečna Vendy, která byla velice příjemná, milá a ochotně odpovídala na naše dotazy před začátkem hry. Celou hru - její začátek, co je povoleno a zakázáno nám před začátkem vstupu do "místnosti" dobře vysvětlila a tímto bychom jí chtěli pochválit a poděkovat. Hru určitě doporučíme našim přátelům.

Datum zážitku: srpen 2020
Poděkujte uživateli H3866ZGmichals.

Waaw!! Mockrát Vám děkujeme za skvělé hodnocení. Je výborné, že jste si hru užili a my Vám děkujeme za návštěvu :-)

Recenzováno: 1. září 2020

Byla to moje první úniková hra. Byli jsme v týmu pěti lidí. Uvítala nás průvodkyně Tereza, která nás zasvětila do tajů únikové hry "Kletba zednářova". Dobře jsme se pobavili i zapotili nad nelehkými úkoly. Perfektní propracovanost této hry, příjemný personál a skvělý zážitek pro děti i dospělé.
Díky průvodkyni Tereze

Datum zážitku: srpen 2020