“Výborne, rychle variabilní složení menu”

Stravovna Lednice
Recenzováno: 4. října 2020

Skvely koncept. Člověk si muže poskládat na co má chuť. Kvalitni a čerstvé suroviny. Skoda, ze toto není v Praze.

Poděkujte uživateli C3581NMandread.

Recenzováno: 24. září 2020 prostřednictvím mobilu

Dobrý den, mohu doporučit, restaurace ve stylu jídelny, tak se nelekněte. Na výběr několik jídel, vše chutné jako doma. Trošku vyšší cena, ale to nám nevadí. Příjemná obsluha.

Poděkujte uživateli 254igorl.
Recenzováno: 24. září 2020

Příjemné překvapení v Lednici, výborné jídlo - krůtí prsa s tymiánem a bramborovou kaší, k tomu pěkně vychlazená plzeň, přímo na náměstí v budově městského úřadu, kde byla dříve nevalná hospoda. Pěkně opravené, příjemné prostředí, zahrádka - za mě pochvala a doporučení k návštěvě .

Poděkujte uživateli 977milenah.
Recenzováno: 11. září 2020 prostřednictvím mobilu

Stravovna pro nás byla příjemným překvapením při návštěvě Lednice. Výborný rychlý oběd, skvělé dezerty i domácí limonády.

Poděkujte uživateli 298mar_az.
Recenzováno: 19. srpna 2020

+ umístění v centru Lednice
+ zajímavý výběr nápojů a jídel (domácí limonády a ledové čaje)
+ od pohledu kvalitní potraviny
+ ceny průměr
- obsluha (a nejen kvůli faktu, že koncept je jako samoobsluha - to by až tak nevadilo, nicméně i kvalita personálu je spíše průměrná, navíc jsem dostal pivo s podmírou)

Datum návštěvy: srpen 2020
Poděkujte uživateli Andrzej W.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Stravovna Lednice, si také prohlíželi

Lednice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Stravovna Lednice? Sdílejte své zkušenosti!