“Hezká restaurace U Tlustých”

Restaurace U Tlustých
Kuchyně: Česká
Možnosti stravování: Rezervace
Popis: Restaurace začala svou činnost v srpnu roku 2009. V naší restauraci podáváme česká a moravská jídla, tradiční krajové speciality a jídla z evropské kuchyně. Během celého roku pro vás připravujeme akce, které vychází z tradic a lidových zvyků. V zimě pravou moravskou zabijačku, zvěřinové hody či Svatomartinskou husu. V únoru moravský fašank, na podzim vinobraní. V průběhu roku pro vás také připravujeme speciality ze zvěřiny a jídel z exotických krajů. Speciality našich babiček vám zase dají možnost zavzpomínat na jídla, která se běžně vařila před padesáti a více lety. Provozovat restauraci nás baví. Naším cílem je podávat vám dobrá jídla z kvalitních produktů od lokálních dodavatelů, v zajímavém prostředí s příjemnou a rychlou obsluhou.
Recenzováno: 25. listopadu 2019

Příjemná restaurace s moderním interiérem v centru Lednice, kterou jsme navštívili při našem víkendovém relaxačním pobytu v nedalekém hotelu, spojeném s ochutnávkami vína ze zdejší vinařské oblasti.

Na předkrm jsme si dali kachní paštiku s hříbky a na hlavní chod naší večeře jsme si dali konfitovaná kachní stehýnka s červeným zelím a bramborovým knedlíkem. Porce byly obrovské, maso bylo jemné a dobře připravené, stejně jako přílohy. Na každou porci byla dvě stehýnka, což nebývá obvyklé.

Červené víno z místních vinic nám také chutnalo. Obsluha však mohla být příjemnější. Celkově dávám restauraci U Tlustých čtyři puntíky, myslím, že je to nejlepší restaurace v Lednici.

100  Poděkujte uživateli LillyLo77.

Recenzováno: 23. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Navštíveno při cestě z Vídně . Jídlo i obsluha naprosto v pohodě . Na všem jsme si pochutnali . Jen je velká škoda , že již netočí tankovou Plzeň . To v takové restauraci, která chce vynikat moc nechápu . Na večeři ve třech si připravte alespoň 1200,-Kč

1  Poděkujte uživateli Cundra.
Recenzováno: 18. listopadu 2019

Po příchodu do restaurace jsme byli uvedeni ke stolu, kabáty jsme si mohli odložit na opěradlo židle nebo na sedačku vedle sebe. Manžel si dal svíčkovou, která byla jalová, knedlíky se drobily. Já jsem si objednala kachní stehna s bramborovým knedlíkem a zelím. Když mi číšník jídlo přinesl, okamžitě mě přes nos udeřil zápach zkaženého masa!? V takovém podniku? to snad ne! Ochutnala jsem. Maso totálně přesolené-měla sůl snad něco zamaskovat? Knedlíky okoralé, zelí absolutně bez chuti. I z té trošky mi bylo celý večer zle... O ceně nemluvím...
Pan Pohlreich by se asi divil...

Poděkujte uživateli kocoure.
Recenzováno: 31. října 2019

Pozdní oběd při (út 29.10.2019) návratu z Budapešti.Kachna konfitovaná celkem ušla,červené zelí absolutně neochucené a divné až černé barvy,knedle bramborové docela tuhé.Manžel měl kachní řízečky s bramborovým salátem a byly hodně vysoké a s nepěknou škárou,která se nedala ani požvýkat.Takže za ceny,které se zde účtují,byť v pěkném prostředí člověk asi čeká lepší gastronomický zážitek.
Byli jsme zde před několika lety a jídlo bylo skvělé,že by změna kuchařů?

Poděkujte uživateli seifertova.
Recenzováno: 31. října 2019 prostřednictvím mobilu

Vyborne prostredi s velmi kvalitní kuchyní. Ocenění v pořadu Ano,šéfe! Velmi příjemná obsluha. Tankové pivo.

Poděkujte uživateli RADEKBAR.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurace U Tlustých, si také prohlíželi

Lednice, Jihomoravský kraj
Lednice, Jihomoravský kraj

Valtice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Restaurace U Tlustých? Sdílejte své zkušenosti!