Recenzováno: 8. června 2018 prostřednictvím mobilu

V hotelu je velmi pěkný bazén a dorty místní cukrářky jsou luxusní a růžová zahrada je překrásná,aby ma recenze a celkový dojem nebyly pouze negativní.Pokoje však nejsou klimatizované a spat s otevřenými okny se nedalo,my jsme ho navíc měli plný mravenců.Někteří zaměstnanci hotelu vám dokážou svým nevhodným chovanim zkazit celý den.Hotel je nevhodný pro pobyt s dětmi neboť restaurace ve svém menu na ně absolutně nemyslí.Je to velká škoda takových služeb v tomto překrasnem místě.

Datum pobytu: červen 2018
Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli barka8.
Recenzováno: 12. května 2018

Poprvé jsme navštívili tento hotel a bylo to krásné. Ubytování, strava a veškeré služby hotelu jsou poskytovány na vysoce profesionální úrovni, všude čisto a potkáváte usměvavý personál, který vám vyjde vstříc s každým dotazem. Welnes a všechny služby spojené s tým, úžasné a hlavně paní fyzioterapeutka. Určitě se do hotelu budeme moc rádi vracet a doporučuji ho všem který touží po klidu a relaxu a chce něco udělat i pro svoje zdravíčko .

Datum pobytu: květen 2018
Poděkujte uživateli Jozef H.
Recenzováno: 30. března 2018

Ve Spa jsme uz počtvrté.A opět velká spokojenost. Ubytování, služby,ochota, úsměvy personálu, výtečná kuchyně, krásný bazén atd. Prostě relax. A letos jsme ochutnali i zákusky z vlastní kuchyně,luxus.

Datum pobytu: březen 2018
Poděkujte uživateli blanka777.
Recenzováno: 1. ledna 2018

První dojem po ubytování hodně vlažný - apartmán velice malý, pro čtyři lidi opravdu nevyhovující. Dcera měla zlomenou nohu, s berličkami měla problém se protáhnout kolem rozložené přistýlky do koupelny. Navíc v koupelně nejen pro děti nepoužitelné designové baterie, kde se evidentně víc hledělo na vzhled než na použitelnost a hygienu. První večere bez možnosti výběru, hráškový krém a omáčka s rýži (dcera okomentovala, že jako ve školní jídelně, ale tam je alespoň výběr ze dvou jídel). Zvažován návrat domů. Druhý den se ale dojem hodně vylepšil - ochota personálu u všech procedur, na recepci (pro dceru ochotně půjčili invalidní vozík), v restauraci (tmavovlasá starší paní). Jídlo výborné (je vidět, že vaří kreativní kuchaři, výběr nebyl velký, ale to, co nabízejí, je opravdu povedené, navíc výborné menu silvestrovského rautu). Bazén moc hezký, okolí hotelu také. Takže celkově - až na ubytování - můžu doporučit dál.

Datum pobytu: prosinec 2017
Poděkujte uživateli monikajs2015.
Recenzováno: 26. září 2017

Byli jsme zde již třikrát a pokaždé velká spokojenost. Hotel krásný,wellness služby super, krásný a léčivý bazén. Výborná kuchyně, vynikající vína. Na podzim se opět vracíme. Bonus krásný zámek a okolí.

Datum pobytu: březen 2017
1  Poděkujte uživateli blanka777.