“Krásná dovolená.”

Hippoclub
Č. 13 z 14 Restaurace v Lednici
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 20. května 2018

Byli jsme v Hippoclubu na dovolené už několikrát a pokaždé odjíždíme spokojeni. O to více nechápu některé negativní recenze. Paní majitelka Myslíková je velmi milá, obsluha taktéž většinou ochotná a příjemná. Možnost svezení kočárem s koňmi od Hippoclubu do parku – krásný zážitek na celý život, k ubytování jsme dostali džbánek vína, který jsme si mohli dát kdykoliv během pobytu, nedávno hezky zrekonstruovali jak pokoje, tak chatky i vnějšek všech budov. Děti zde mohou vidět spoustu hospodářských zvířátek a pokud se poštěstí, tak si třeba i povodí kozu na vodítku (moje sestřička z toho má takový zážitek, že o tom vypráví pořád všem kamarádům :D). Také mají dětské hřiště a viděl jsem, že staví bazén. Snídaně formou bohatého švédského stolu a vždy ochotně připraví také bezlepková jídla. Určitě se sem letos zase vrátíme. Je to skvělá dovolená jak pro zrelaxování se a jako zasloužený odpočinek blízko přírodě po náročném pracovním roce, tak také romantika nebo to lze pojmout formou poznávání krásného Lednicko-Valtického areálu, ať už sportovně pěšky, na kolech, na koni nebo třeba klidně autem :). Už jsme zde byli hodněkrát, ale stále je co objevovat, rozhodně doporučuji!

Poděkujte uživateli Filip U.

Recenzováno: 13. srpna 2017

Jestli někomu přijde normální, když vám číšnice přinese zelené brambory se stejnobarevnou klobásou, tak sem určitě zavítejte. Omluva nepřišla žádná.

Poděkujte uživateli Filip Z.
Ludmila M, Vlastník v zařízení Hippoclub, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. března 2018

Nevím, kdo sem píše takové nesmysly, klobásy s bramborem na jídelníčku nemáme a nikdy, nikdy, by se něco takového z kuchyně neodneslo. Upozornění pro ostatní: jedná se o recenzi, kterou nás chce někdo pošpinit.

Recenzováno: 1. srpna 2017

Pro velmi nenáročné cestovatele,matrace proleželé,při příjezdu špinavé prostěradlo,které nám ochotně přinesli čisté,převléci jsme ho museli sami,sociální zařízení nemá odvětrání,ani odsávání,vše se koná přes pokoj a špatně otevíratelné okno.Personál ochotný a milý.Jídlo ovšem nic moc,snídaně slušné,káva hrozná,mix čajů se dal požít a vylepšit citronem,večeře jednochodové,kvalita závodních kuchyní z dob normalizace.Dle ceníku vyvěšeného na dveřích-polopenze 250Kč...Ještě že ten personál je fajn.

1  Poděkujte uživateli Jaroslav Q.
Ludmila M, provozní vedoucí v zařízení Hippoclub, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. června 2018

Uvádím na pravou míru, na pokojích už jsou nové matrace a vždy čisté prostěradlo...
Pokud si koupíte pobyt s jednotnou večeří, tak je snad asi jasné, že to bude jedno jídlo...

Recenzováno: 26. července 2017

Ubytování v čistém pokojíčku, stačí na přespání nejedu dovolenou proležet na pokoji.
Velmi snaživý a ochotný personál, jídlo chutné a velké porce. Vysloveně jako když přijedete do rodiny.Chceme poděkovat celému kolektivu za krásnou dovolenou a velice rádi se opět vrátíme. Škrobánkovi

Poděkujte uživateli verus142017.
Recenzováno: 24. července 2017

Klidná poloha cca 1 km od náměstí, původní hospodářský objekt adaptovaný na hospodu s ubytováním (pokoje a chatky). Zařízení s řekněme uvolněnou atmosférou (někomu pobíhající psíci kolem stolů vadí, nás potěšili) a chovem koní - možnost vyjížděk zámeckým parkem. Večeře bez zásadních problémů, chuť i porce v pořádku, na čepu potěšil Žižkovský ležák - jedenáctka z pivovaru Moravský Žižkov. Problémem snídaní bylo nedoplňování některých nabízených potravin.

Zásadním negativem jinak slušně vybaveného a čistě uklizeného ubytování pro nás byla absence klimatizace. Pokoj v patře byl pouze nevelkým oknem nevyvětratelný což činilo pobyt v něm při vysokých teplotách (pro tuto oblast v létě typických) vyloženě nepříjemným.

Poděkujte uživateli Jiri-Franc.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hippoclub, si také prohlíželi

Lednice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Hippoclub? Sdílejte své zkušenosti!