“Letní poznávací,pobytová dovolená.”

Hippoclub
Č. 13 z 14 Restaurace v Lednici
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 22. července 2018

Hlavní plus je blízkost zámku a vynikající kuchyně a ochotný personál.
Měl jsem problém s wifi,ale po podpoře personálu vše rychle ok.
Určitě doporučuji.
Dobré jsou sítě v oknech proti komárům.Pokoje čisté.

Poděkujte uživateli Miroslav Š.

Recenzováno: 26. června 2018

V rámci naší recenze bychom se chtěli provozovateli Hippoclubu omluvit za kritiku ubytování na cyklistickém kurzu. Všichni účastníci jsme byli nepříjemně poštípaní. Měli jsme pocit, že je to v důsledku přítomnosti hmyzu na pokojích a v chatkách. Nakonec se ukázalo, že šlo nejspíše o hmyz kolem rybníků a v lužním lese.
Ostatní zkušenosti a dojmy z pobytu jsou průměrné.
Vedoucí kurzu Robert Podlas.

Poděkujte uživateli podlas.
Recenzováno: 21. června 2018 prostřednictvím mobilu

Milý personál, čisto, dobré jídlo, krásné prostředí a příroda. Rádi se sem každý rok vracíme. Děti se mohou vyřádit na hřišti, povozit se na koních a v kočáře. Děkujeme Myslíkovi. Srdečně zdraví Fišerovi a Vlašicovi

Poděkujte uživateli r_e_fiserovi.
Recenzováno: 21. června 2018

Minulý týden jsme strávili příjemný čas v Hippoclubu Lednice s klienty na ozdravném pobytu. Byli jsme ubytováni v přízemí, I. patře a v chatkách. V hlavní budově jsou nové postele a matrace. Pokoje jsou menší, ale na vyspání stačí. Ubytování v chatkách neodpovídá standardu. Se stravováním jsme byli spokojeni.

Poděkujte uživateli cssnojmanek.
Recenzováno: 8. června 2018

Hippoclub jsme využili pro ubytování na cyklokurzu žáků a pedagogů ZŠ v termínu od 3. 6. do 7. 6. 2018. Po příjezdu jsme měli z celého komplexu příjemné pocity. Přivítala nás paní majitelka, poměrně rychle nás ubytovala a zbytek dne jsme se pohybovali mimo tyto prostory. Po první noci nás však překvapily drobné štípance od blech, což se v průběhu pobytu stupňovalo. Kožní vyrážka neodezněla ani po návratu domů, což vyvolalo velkou vlnu nepokoje u mnohých rodičů žáků. Domníváme se, že i nenároční cestovatelé, za které se považujeme, mají právo na čisté prostěradlo, povlečení a vhodné lůžkoviny. Přikrývky, které asi ještě nebyly vyprány, byly natolik tlusté, že se pod nimi nedalo v teplém počasí spát. Apartmán, kde bylo ubytovaných 5 dívek, disponoval dětskou postýlkou, která zapáchala močí. V tomto teplém počasí se v pokoji opravdu nedalo přespávat. To, že jsou v pokojích cítit přítomná zvířata, je věc, se kterou v ubytování tohoto typu jaksi počítá. I přes to by však majitelé měli dbát větší důraz na udržování čistoty. Není vůbec příjemné, když si člověk po čtyřdenním školním výletu přiveze domů blechy!
Co se týká restaurace, byli jsme celkem spokojení. Ubytování však vůbec neodpovídá běžným standardům.

1  Poděkujte uživateli Tereza Š.
Ludmila M, Vlastník v zařízení Hippoclub, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. června 2018

Tuhle recenzi budu řešit přímo s ředitelem školy, jak může žákyně, něco takového napsat a pošpinit firmu,jsme tady už 20 let a ještě se nám něco takového nestalo. To že měli děti štípance, když jezdili celý den na kole a svést to, že je poštípali blechy na penzionu, tak to je nehorázné. Na kolech je poštípali komáři a hovada, kterých je tady hodně. Povlečení a všechno ostatní bylo řádně převlečené a vyprané. Nevím, že někdo za celou dobu pobytu nepřišel za majiteli a neřešil to na místě a pak to musí vypisovat celému národu. To je tak , když je ubytujete za poloviční cenu, dokonce děti i na apartmánu. Měli jste jít někam do kempu, tam by se Vám určitě líbilo, ale že máte luxus, tak hledáte chyby. Toto budu náležitě řešit a nechám z toho vyvodit důsledky za pošpinění firmy....beru to jako majitelka za velkou urážku, moc mně něco takového mrzí...

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hippoclub, si také prohlíželi

Lednice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Hippoclub? Sdílejte své zkušenosti!