“Dovolená pro mé rodiče jako dárek k výročí svatby a kulatinám maminky”
Recenze Hippoclub

Hippoclub
Č. 13 z 14 Restaurace v Lednici
Kuchyně: Česká
Recenzováno: 29. července 2018

Doporučuji, pobyh jsme zakoupila svým rodičum jako dárek k výročí svatby a kulatým narozeninám maminky. Personál užasný, na všem sme se domluvili, paní velmi ochotná a milá. Moji rodiče byli velmi spokojení, vynikající kuchyně, hezké ubytování, milé překvapení od paní majitelky pro mé rodiče je velmi dojalo. Dovolenou zde si užili a bonus ve formě jízdy kočárem k Minaretu byl příjemnou třešničkou. Za péči o ně děkuji a doporučiji i ostatním

Poděkujte uživateli motorkalenicka.

Recenzováno: 22. července 2018

Hlavní plus je blízkost zámku a vynikající kuchyně a ochotný personál.
Měl jsem problém s wifi,ale po podpoře personálu vše rychle ok.
Určitě doporučuji.
Dobré jsou sítě v oknech proti komárům.Pokoje čisté.

Poděkujte uživateli Miroslav Š.
Recenzováno: 26. června 2018

V rámci naší recenze bychom se chtěli provozovateli Hippoclubu omluvit za kritiku ubytování na cyklistickém kurzu. Všichni účastníci jsme byli nepříjemně poštípaní. Měli jsme pocit, že je to v důsledku přítomnosti hmyzu na pokojích a v chatkách. Nakonec se ukázalo, že šlo nejspíše o hmyz kolem rybníků a v lužním lese.
Ostatní zkušenosti a dojmy z pobytu jsou průměrné.
Vedoucí kurzu Robert Podlas.

Poděkujte uživateli podlas.
Recenzováno: 21. června 2018 prostřednictvím mobilu

Milý personál, čisto, dobré jídlo, krásné prostředí a příroda. Rádi se sem každý rok vracíme. Děti se mohou vyřádit na hřišti, povozit se na koních a v kočáře. Děkujeme Myslíkovi. Srdečně zdraví Fišerovi a Vlašicovi

Poděkujte uživateli r_e_fiserovi.
Recenzováno: 21. června 2018

Minulý týden jsme strávili příjemný čas v Hippoclubu Lednice s klienty na ozdravném pobytu. Byli jsme ubytováni v přízemí, I. patře a v chatkách. V hlavní budově jsou nové postele a matrace. Pokoje jsou menší, ale na vyspání stačí. Ubytování v chatkách neodpovídá standardu. Se stravováním jsme byli spokojeni.

Poděkujte uživateli cssnojmanek.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hippoclub, si také prohlíželi

Lednice, Jihomoravský kraj

Už jste navštívili Hippoclub? Sdílejte své zkušenosti!