Pevnost poznání

Recenzováno: 3. září 2019
lenkamensik
Praha, Česká republika

Recenzováno: 19. září 2019

Je zde 5 expozic.Dospělí si vzpomenou na školní roky a uvidí exponáty,modely a makety o kterých za mlada neměli ani tušení.Děti ty jsou ve svém živlu.Vše si mohou vzít do ruk,osahat,vyzkoušet ať je to o fantazii,zručnosti či rozumu.

Poděkujte uživateli seniorri.
Recenzováno: 3. září 2019 prostřednictvím mobilu

Úžasne místo, ve složení dítě(2.5l), senior a dospělý jsme se skvěle bavili. Netuším co by měli zlepšit, fakt to bylo skvělé. Vlastně možná...kdyby tam byla malá kavárna s lehkým občerstvením:-).

Poděkujte uživateli lenkamensik.
Recenzováno: 10. srpna 2019

Návštěvu pevnosti poznání opravdu doporučuji. Pobaví se zde jak děti, tak i dospělí. Dozvěděli jsme se tady spoustu nových věcí a poznatků a opravdu se potvrdilo, že kdo si hraje nezlobí. Je zde spousta interaktivních her jak se světlem, tak mapa hvězdné oblohy, model vozítka na měsíci, který můžete řídit a hlavně úžasné planetárium. O patro níž můžete navštívit expozici o přírodě živá voda a hlavně expozici s obrovskou spoustou různých hlavolamů a labyrintů. Také je zde model mozku, ve kterém zjistíte, jak mozek pracuje při různých činnostech také model oka. V přízemí se nachází expozice o historickém dobývání Olomouce, kde si můžete vyzkoušet uniformu, přečíst si komiks a třeba zahrát interaktivní hru, kde vlastním tělem pomocí katapultu boříte hrad. Musíme také ocenit výborné studenty, kteří nám vče velmi ochotně vysvětlili a poradili. Za nás návštěvu rozhodně doporučujeme.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli Petra F.
Recenzováno: 4. srpna 2019

Úžasné místo , jak pro děti, tak dospělé, vřele doporučujeme návštěvu, určitě rozšíří vaše obzory, každý člen rodiny si zde najde něco, co jej zaujme.

Poděkujte uživateli ewulka13.
Recenzováno: 22. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Výborně připravené a provedené, děti a ne jen ony se vyřádily. Když navíc našim kanadským přátelům dokázali studenti vše vysvětlit plynnou angličtinou - to nás potěšilo asi nejvíc. Zajděte a pohrajte si.

Datum zážitku: duben 2019
Poděkujte uživateli jindrichr.