Recenzováno: 1. srpna 2018

Skutecne skvele ubytovani ve vsech ohledech - design, pohodli posteli, personal, kava na pokoji, skvela snidane. Pracovne jezdim po hotelech a restauracich a malo kdy me neco takto nadchne. Mohu jen vrele doporucit!

• Datum pobytu: červenec 2018, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli petrfromprague79.
Recenzováno: 20. května 2018

Byla jsme tu s kamarádkami na dámské jízdě a měly jsme dvoulůžkový pokoj s přistýlkou. Pokoje jsou neobvykle velkorysé a prostorné, jednoduše a velmi vkusně zařízené. Postele byly velmi pohodlné a nadchlo mě praktické řešení přistýlky, která se jen vysunula z jedné z hlavních postelí (lůžko bylo tedy o něco menší než standardní postel, vhodné spíše pro děti, ale i tak se na něm dobře vyspal taktéž dospělý). V pokoji nechybí kávový/čajový set a minibar. Nadšená jsem byla také z koupelny a především z hotelové eko kosmetiky s aloe vera a zeleným čajem, jejíž vůně byla naprosto úžasná.

Nadšené jsme byly také z hotelových snídaní, protože výběr byl fantastický vč. čerstvých, domácích a farmářských surovin (např. vynikající sýry), neobvyklá je také obrovská nabídka různých druhů obilovin, semen a ořechů.

Hotel disponuje také krásným wellness, kde jsme vyzkoušely hotelové masáže. Technika masáže byla velmi dobrá, avšak dojem kazila podchlazená místnost a studené ruce masérky, takže nebylo možné si ji plnohodnotně vychutnat. Masérka bohužel neuměla upravit teplotu místnosti.

Mírně mě zklamalo, že na recepci neuměli doporučit restaurace nebo kam se vydat do města.

Poloha hotelu je fantastická. Pokud cestujete rádi vlakem jako my, od hlavního nádraží jezdí neustále tramvaje v podstatě až k hotelu. Z hotelu už dojdete všude pěšky - je to jen kousíček na Horní náměstí a vůbec v rámci centra Olomouce je všechno kousek.

• Datum pobytu: květen 2018, cestoval(a) s přáteli
1  Poděkujte uživateli Petra P.
Recenzováno: 30. března 2018 prostřednictvím mobilu

Samotný hotel nemá chybu. Interiérový architekt myslel opravdu na každý detail. Na někoho může působit lehce chladným dojmem, ale kdo má rád čisté linie a jednoduchost, bude spokojen. Wellness na střeše je ozdobou hotelu. Jednu hvězdičku odebírám za restauraci. Kuchař by měl začít myslet na to, že někdy “míň je víc”. Horlivá snaha o pestrost a originalitu jídlo zabíjí. Takže slepičí vývar přes všechny cukrbliky na talíři přestává chutnat jako vývar a skvěle připravená panenka je zadupaná ve směsi různých pokrmů. A ceny samozřejmě odpovídají všem těm zbytečným vymoženostem(vyšší). Jinak ale moc příjemný pobyt.

Datum pobytu: březen 2018, cestoval(a) s rodinou
1  Poděkujte uživateli Jana H.
Recenzováno: 22. ledna 2018

Kousek od centra, ale přesto v klidu a výborné dopravní dostupnosti, leží Theresian Hotel. Nádherně zrekonstruovaný objekt. Ubytování v tomto hotelu stojí za zážitek a za mírný poplatek můžete využít i hotelové spa. I když hotel cenově patří do vyšší kategorie, máte možnost získat ubytování mimo sezonu za přijatelnou cenu. Personál velmi ochotný a příjemný.
Dojem trochu kazí restaurace. Jídlo je sice dobré, ale cenové hladině neodpovídají porce, takže i malé dítě má hlad. Snad nejhorší je nabídka nápojů. Ačkoliv v nápojovém lístku je poměrně široký sortiment, fyzicky na baru je tak jedna třetina nabídky a to ještě té horší kvality.
Přesto hotel doporučuji.

Datum pobytu: leden 2018
Poděkujte uživateli Milan J.
Recenzováno: 22. prosince 2017

Uvnitř moderně zařízený hotel, velmi prostorné pokoje s lednicí , kávovarem, trezorem, TV a velmi pohodlné postele. Dále je možno navštívit welness se saunami (infra, finská a parní) vířivka a odpočinkové místnosti , včetně možnosti vyjít na venkovní terasy.

Tip ohledně pokoje: Hotel nabízí pokoje s výhledem do dvora , nebo na prostranství před hotelem s placeným parkovištěm.
  • Datum pobytu: prosinec 2017, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Don D.