Recenzováno: 9. září 2019

V hotelu jsme nebyli ubytováni, proto hodnotím jen wellness. Krásná stavba v centru města, moderní interiéry. Wellness v 5. patře s vyhlídkou na město. Malá šatna, wellness cca pro 10 osob, sauny finská, infra, pára, menší vířivka, zážitkové sprchy. Chybí ochlazovací bazén, ohlazení venku je možné na terase s výhledem. V odpočívárně nejsou k dospozici deky na přikrytí ani voda. Přes tyto drobné nedostatky hodnotím kladně. Vstup je na 4 hodiny, obsluha milá.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli jolanawolf.
Recenzováno: 16. června 2019 prostřednictvím mobilu

Bohužel velmi špatná zkušenost zcela nedostatečná klimatizace . Takže po celou dobu čekání (úplně sami v neděli v poledne v restauraci) z nás tekly proudy vody. Obsluhující slečna se musela chodit na vše ptát...jaká je ryba dle denní nabídky....jaké rozlevaji bílé víno (2 druhy) a na závěr zcela nedopečené krvavé grilované kuře, které dle kuchaře bylo tak jak má být jen maso bylo tmavé a kost krvavá. Tak tohle už opravdu nikdy víc.

Datum pobytu: červen 2019
Poděkujte uživateli daliborp411.
Recenzováno: 4. února 2019 prostřednictvím mobilu

V Theresian Hotelu jsme byli s manželem ubytovaní dvě noci. Pokoj je prostorný a nabízí i dobré vybavení - Nespresso kávu, prostorné skříně, kvalitní fén.
Na snídani byl velký výběr i zdravého jídla a kvalitních farmářských sýrů. Snídani vám dovezou i na pokoj.
V hotelové restauraci jsme byli první večer na jídle, které bylo chutné, a obsluha příjemná.

Datum pobytu: únor 2019
Poděkujte uživateli hanakrenkova.
Recenzováno: 24. ledna 2019

Velice krásná stará restaurovaná stavba, uvnitř moderna. Hotel je velmi klidný, pokoje velmi prostorné, čisté, se vším co host potřebuje, zaměstnanci profíci. Snídaně pestré,hlavně si zaslouží pochvalu spousta domácích potravin, zejména domácí pečivo, to nám bude chybět:-) Dali jsme si zde i večeři, naprostá spokojenost, jídlo výborné, obsluha naprosto bez chybičky, příjemná a profesionální. Těšíme se na další návštěvu opět za rok .

Datum pobytu: prosinec 2018
Poděkujte uživateli Veronika Z.
Recenzováno: 21. ledna 2019

Hotel jsme, využili pouze na jednu noc, avšak velmi rádi se sem znovu vrátíme.
Hotel má skvělou polohu blízko centra.
Ačkoliv se jedná o starou budovu, její nový exteriér i interiér hotelové hosty opravdu nadchne. Vše velmi citlivě restaurováno, uvnitř moderní vybavení a krásné wellness na střeše hotelu.
Naprosto dokonalá hotelová snídaně s domácím pečivem, smoothie, apod.
Se vším jsme byli naprosto spokojeni.
Velmi oceňujeme především vstřícné a milé jednání recepční, p. Doležalové.
Děkujeme za krásný pobyt a péči :)

Tip ohledně pokoje: apartmá lux
Datum pobytu: leden 2019
Poděkujte uživateli Irena481.