“Nejlepší start dne 🍳”
Recenze Bistrá kráva

Bistrá kráva
Č. 8 z 233 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 3. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Miluju to tady! Míchaný vajíčka na másle ❤️❤️❤️ voní až do ulice! Koláče slaný i sladký, káva skvělá, obsluha se usmívá a je milá. Nejlepší start dne, co si člověk může představit.

Poděkujte uživateli zuzanaskoupilova.

Recenzováno: 13. prosince 2019

Navštívili jsme se spolužáky toto bistro pár minut před soutěží na blízké fakultě.
Servírka byla milá, jídlo jsme dostali rychle a bylo výborné. Prostředí je příjemné a útulné.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Nela L.
Recenzováno: 22. října 2019

Zajímavé RAW dezerty, sváčinku na zakousnutí tu taky najdete v podobě různých bagetek, nebo právě dortíků, sušenek a jiných dobrot. + příjemná obsluha

Datum návštěvy: duben 2019
Poděkujte uživateli lucisek2.
Recenzováno: 10. října 2019 prostřednictvím mobilu

Taková alternativní restaurace s omezenou nabídkou jídla. Naji se vegetariáni i lidé s celiakií. Obsluha milá a rychlá. Jídlo bylo dobré, ale ne vynikající. Ceny však nízké a poměr cena výkon perfektní. Doporučuji.

Poděkujte uživateli Bekulin.
Recenzováno: 29. září 2019 prostřednictvím mobilu

Bistrou krávu jsme navštívila hned dva dny po sobě a vždy se sem budu ráda vracet. Obsluha perfektní, jídlo na jedničku, jediné co bych vytkla byla studenější polévka.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli 816terezap.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Bistrá kráva, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Bistrá kráva? Sdílejte své zkušenosti!