“Oběd v Olomouci”

Č. 7 z 232 Restaurace v Olomouci
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 1. ledna 2020

Na oběd dobré, poněkud studené prostředí, připomínající spíše nádražní restauraci. Jídlo váborné, obsluha příjemná.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli jaroslavm92.

Recenzováno: 8. prosince 2019

Výborné jídlo,vše co jsme objednali nemá výtku, skvělá obsluha, je lepší rezervovat stůl, velice doporučujeme

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Ivana L.
Recenzováno: 5. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Obsluha - na začátku číšník nestíhal objednávky a trvalo vše od objednání po donos. Pak se ale objevila posila a vše ze změnilo na 100% spokojenost. Jen tatarák si nenechávejte namichat, ale dejte si s tim tu práci. Příště v Olomouci klidně zase :-)

Poděkujte uživateli misule_pisule.
Recenzováno: 1. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Zašli jsme na rychlý oběd a nebyli zklamáni. Uzená polévka i hovězí líčka na pivu a houbách nám velmi chutnaly. Pivo je tu tankové a taky se mu nedá nic vytknout. Jediný problém nastal při placení - "naše" servírka na nás zapomněla, takže jsme platili na baru.

Poděkujte uživateli SaSandrine.
Recenzováno: 14. října 2019

V sobotu jsme s přáteli navštívili tuto restauraci za účelem večeře. Byli jsme uvedeni ke stolu, který ještě slečna přiběhla utřít, ačkoliv byly volné i jiné stoly. Prostředí restaurace je takové normální, příjemné, čisté. Nevýhodou byla stoupající teplota s přibývajícím množstvím lidí. Číšník, který si nás vzal na starost, byť od pohledu zkušený ve svém oboru, byl velmi strohý a netrpělivý až zbrklý. Nedala se mu ale upřít rychlost obsluhy. Co se jídla týče - vynikající! Sice jsem k salátu dostala velmi vypraženou bagetku, ale každý naservírovaný talíř lahodil oku i chuťovým buňkám, porce velmi slušné. Škoda, že nám nezbylo místo na kávu a dezert, to určitě napravíme při příští návštěvě :)

Poděkujte uživateli NelaPir.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Hanácká hospoda, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Hanácká hospoda? Sdílejte své zkušenosti!