“V čekárně”

Konvikt restaurant
Č. 30 z 224 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Tohle je hrůza, hospoda nebyla plná a přesto jsme byli prosazení ke stolu, který nebyl ani utřený a zdobilo jej asi tak 40 různých koleček od předchozích hostů. Byli zde dvě servírky, které ale vůbec nic nedělají. Po 10 minutách sezení jsme se dočkali lístku, když po 20 minutách stále nikdo nepřišel pro objednávku, tak jsme si objednali na baru. Obsluha tak jako zmateně běhá po place, ale neodnáší sklo, ani nepřijímá objednávky. Mnohem větší důraz klade obsluha na vzájemné sympatie a jejich vyjadřování za barem. Oceňuji, že jsme celkem rychle dostali účet a mohli vypadnout.

Poděkujte uživateli 674lud_kd.

Recenzováno: 28. října 2019

Kavárna s možností venkovního posezení v opravdu pěkném prostředí. Doporučuji projít také budovu konviktu a kromě kávy a dortů ocenit také zdejší architekturu.

1  Poděkujte uživateli Dominik H.
Recenzováno: 26. října 2019 prostřednictvím mobilu

Krásné prostředí kavárny, příjemné posezení venku, mé oblíbené skvělé chai latte a také několik druhů výborných zákusků.
10/10

Poděkujte uživateli Kat_Katiee.
Recenzováno: 9. prosince 2017

Určitě stojí za návštěvu - krásné prostředí, skvělá skladba jídelního lístku, výborně uvařeno i naservírováno, milá a pozorná obsluha. Nebyla jsem tu poprvé a znovu se ráda vrátím.

Datum návštěvy: prosinec 2017
Poděkujte uživateli lindova64.
Recenzováno: 24. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Děkujeme za příjemné po poledne. Jídlo bylo super, obsluha velice příjemná. První dojem super a brzy naschledanou.

Datum návštěvy: listopad 2017
Poděkujte uživateli KarelA52.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Konvikt restaurant, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Konvikt restaurant? Sdílejte své zkušenosti!