“Nejoblíbenější podnik ❤️ obrovský”
Recenze BerryBlue Cafe

BerryBlue Cafe
Č. 43 z 231 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 9. října 2020 prostřednictvím mobilu

Nejoblíbenější podnik ❤️ obrovský vyber skvělých snídaní. V podstatě nechodime nikam jinam než do BerryBlue

Poděkujte uživateli terezkav2019.

Recenzováno: 21. února 2020 prostřednictvím mobilu

BerryBlue je za mě naprosto skvělý koncept. Snídaně miluji ale málokdy je stihnu. Tady si jí můžu dát kdykoliv a to je super. Obsluha je vždy milá a usměvavá. Líbí se mi objednání pomocí papíru a zaškrtávání přímo z nabídky. Interiér je stylový. Nejvíc mě oslovily mám avotousty a lívanečky.

Datum návštěvy: únor 2020
Poděkujte uživateli jittsmi.
Recenzováno: 30. prosince 2019

Nejsem žádná městská slečna, ale tohle na mne udělalo dojem. Kouzlem je pro mne to, že si můžu objednat zaškrtnutím na lístku. Je to tam strašně útulné a mají úžasné frappe.

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli Svetluskadrozdova.
Recenzováno: 4. října 2018 prostřednictvím mobilu

Vyborne snidane a kazdy tyden jine na vyber. Prijemne prostredi a zajimava nabidka kavy, zvlaste ted na podzim.

Datum návštěvy: říjen 2018
2  Poděkujte uživateli nikolah941.
Recenzováno: 15. dubna 2018 prostřednictvím mobilu

Tohle kavárnu mám ze všech Olomouckých kaváren nejraději. Miluju ji. Utulne prostředí, výborná káva, ještě lepší palačinky a michaná vajíčka. Dokonalost.

Datum návštěvy: duben 2018
1  Poděkujte uživateli ada_mart.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo BerryBlue Cafe, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili BerryBlue Cafe? Sdílejte své zkušenosti!