Recenzováno: 13. září 2019 prostřednictvím mobilu

Pěkně vypadající objekt, obsluha TOP (Díky Adame). Ostatní z obsluhy taky super. Byl jsem tu na salsa party a výborná atmosféra i s hudbou. Čaj byl dobrý, výběr velký. Určitě stojí za návštěvu, především ve večerních hodinách.

Datum pobytu: září 2019
Poděkujte uživateli Ariasin.
LSS_Hostel, Manažer v zařízení Long Story Short Hostel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 16. listopadu 2019

děkujeme za recenzi, jsme moc rádi, že se Vám u nás libílo.
LSS Team

Recenzováno: 30. července 2019 prostřednictvím mobilu

Nádherně a citlivě zrenovovaný objekt s atmosférou. Určitě si dopřejte snídani, protože ještě čerstvý chleba s poctivou šunkou, sýrem, zeleninou a vajíčka uďelaná tak, jak se mi to doma ještě nepovedlo fakt stojí za to. Ale i jogurty, granola všech možných variací, marmelády atd... vše. All you can eat.. i jídelní lístek je bez chyby, všechno bylo na pět hvězdiček. Fakt klobou dolů a díky za vše!

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli gletnulka.
LSS_Hostel, Manažer v zařízení Long Story Short Hostel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 31. července 2019

Dobrý den, moc děkujeme za tak milou recenzi. Jsme moc rádi, že se Vám u nás tak líbilo! LSS Team

Recenzováno: 2. července 2019 prostřednictvím mobilu

Super posezení v zahradní kavárně. Zajímavá nabídka nápojů i jídel z grill.V nabídce i domácí chléb, mimochodem moc dobrý. Ubytování v soukromých pokojích či v hotelu na oddělených pokojích. Vřele doporučuji.

Datum pobytu: červenec 2019
Poděkujte uživateli Michal S.
LSS_Hostel, Manažer v zařízení Long Story Short Hostel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. července 2019

Dobrý den, Michale, moc děkujeme za recenzi, jsme rádi, že se vám u nás tak líbilo! LSS Team

Recenzováno: 7. dubna 2019

Tohle je asi nejlepší hostel na světě nebo alespoň v ČR. Krásně vybavený, čistý, s příjemnou obsluhou. Opravdu si nemůžu na nic stěžovat, byl tam úžasný klid a ráno výborný snídaňový bufet. Doufám, že se tam ještě vrátím a zůstanu třeba déle. Díky!

Datum pobytu: duben 2019
Poděkujte uživateli jand112233.
Recenzováno: 17. srpna 2018

Velmi nové, odlehčené, osobité, s nábojem - lidé, servis, detaily, jídlo perfektní. Je vůbec možné, aby to bylo tuzemské a nadto za příznivou cenu? Nádherná lokalita, majestátný objekt s vysokými stropy, čistoskvoucí povlečení a zařízení, design 1!, vtip, ochota, pracovitost zaměstnanců(=tvůrců tohoto kouzla) nebývalá.... Díky.

Tip ohledně pokoje: Poměrně slabé zastínění, bez klimatizace - v nocležně je lepší postel u dveří
Datum pobytu: srpen 2018
Poděkujte uživateli jitka p.
LSS_Hostel, Manažer komunikace s hosty v zařízení Long Story Short Hostel, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. září 2018

Děkujeme za milou recenzi! Jsme rádi, že se Vám u nás líbilo a těšíme se zase někdy příště.
Martina, LSS Team