Koktejly a Sny
Ing.

Jeden z nejlepších baru v Olomouci. Příjemná obsluha a Dobre ceny. Určitě doporučuji navštívit, je... přečíst další informace

Recenzováno: 12. března 2020
Monika3zaty
Olomouc, Česká republika
Koktejly&sny

Nejlepší bar v Olomouci 😊 skvělá atmosféra, skvělé drinky, obrovský výběr alkoholu ☺️ atmosféra... přečíst další informace

Recenzováno: 5. srpna 2019
michaelat876
Vídeň, Rakousko

Recenzováno: 5. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Nejlepší bar v Olomouci skvělá atmosféra, skvělé drinky, obrovský výběr alkoholu ☺️ atmosféra tohodle baru mě vždy pohltí

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli michaelat876.
Recenzováno: 28. srpna 2018 prostřednictvím mobilu

Stylová zašívárna v centru města. Velký výběr koktejlů, shaků, whiskey, rumů. Obsluha usměvavá, ochotná.

Datum zážitku: srpen 2018
Poděkujte uživateli retzhia.
Recenzováno: 11. srpna 2017

V tomhle podniku jsem objevil koktejl z kultovního filmu Pulp Fiction "Shake for $5", který si vzhledem k ingrediencím a kalorické hodnotě nedávám až tak často, ale nikde jinde ho nedělají. Perfektní obsluha. Díky

Datum zážitku: červenec 2017
Poděkujte uživateli MilanPavelka.