“Průměrná restaurace ”

Restaurant u Mořice
Č. 9 z 224 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si zde oběd prostředí je pěkné obsluha byla příjemná. Na jídlo jsme měli dvě polévky vývar byl bez chyby kulajda dobrá ale trochu moc zahuštěná. Druhé jídlo měl jsem rizoto to bylo normální děti měli těstoviny a ty byly povedené. Manželka měla salát a ten byl normální. Celkový dojem je že jsme se slušně najedli ale gastronomický zážitek to nebyl

Poděkujte uživateli rhorejsek.

Recenzováno: 1. září 2019

Restauraci jsme navštívili s přáteli vyzkoušeli jsme několik předkrmů polévek a staeky, všichni jsme byli velni spokojeni, především kulajda a steaky byly výborné, jedinou chybou byla trochu slabší obsluha. Prostředí velmi hezké.

Poděkujte uživateli daliborp411.
Recenzováno: 17. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Výborné jídlo s rychlou obsluhou, krásné prostředí, hodně místa na sezení jak venku tak vevnitř .. doporučujeme guláš i špagety s rajčaty, špenátem a lososem

Poděkujte uživateli lkulhankova.
Recenzováno: 14. července 2019 prostřednictvím mobilu

Díky, výborné jidlo a milá obsluha. Doporučuji kulajdu, které je slušná porce. U předkrmů zeleninové placičky.

Datum návštěvy: červenec 2019
Poděkujte uživateli Katerina W.
Recenzováno: 13. června 2019 prostřednictvím mobilu

Hledáte-li podnik, který je podobný brněnskému Lokálu U Caipla, našli jste!!

- obsluha rychlá i při plné zahrádce (navíc moc milá)
- jídlo výborné, maximálně doporučuji tvarůžkový tatarák

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli Flekinator.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant u Mořice, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Restaurant u Mořice? Sdílejte své zkušenosti!