“Dobrá volba!☆☆☆😉”

Restaurant u Mořice
Č. 9 z 224 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 4. ledna 2020 prostřednictvím mobilu

Obsluha velmi milá a rychlá. Prostředí velmi útulné. Tatarák jeden z nejlepších v Olomouci. Určitě přijdeme zas!

Datum návštěvy: leden 2020
Poděkujte uživateli 482veronika_.

Recenzováno: 19. prosince 2019

Opakovaná návštěva s rodinou, vlastně v Olomouci již nechodíme jinam. Fajn obsluha, baby friendly, jídlo opakovaně skoro lepší než doma, což je málo kde.
Výborný hovězí vývar a skvělé žebra.
Tankové pivo bez chyby.

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli Dalibor T.
Recenzováno: 4. prosince 2019 prostřednictvím mobilu

V této restauraci jsme narazili nejen na příjemnou obsluhu, která byla rychlá a usměvavá, ale i dobré jídlo, které ale na mě, jako muže, působila velmi stroze. Ale chuť výborná. Na obědě jsme byli kolem 12:00, takže bylo plno. I tak to byla ale příjemná zastávka kousek od centra města ;)

Datum návštěvy: prosinec 2019
Poděkujte uživateli ratesman.
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Dali jsme si zde oběd prostředí je pěkné obsluha byla příjemná. Na jídlo jsme měli dvě polévky vývar byl bez chyby kulajda dobrá ale trochu moc zahuštěná. Druhé jídlo měl jsem rizoto to bylo normální děti měli těstoviny a ty byly povedené. Manželka měla salát a ten byl normální. Celkový dojem je že jsme se slušně najedli ale gastronomický zážitek to nebyl

Poděkujte uživateli rhorejsek.
Recenzováno: 1. září 2019

Restauraci jsme navštívili s přáteli vyzkoušeli jsme několik předkrmů polévek a staeky, všichni jsme byli velni spokojeni, především kulajda a steaky byly výborné, jedinou chybou byla trochu slabší obsluha. Prostředí velmi hezké.

Poděkujte uživateli daliborp411.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Restaurant u Mořice, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Restaurant u Mořice? Sdílejte své zkušenosti!