“Vše v pořádku ale... ”

CODO Vietnamese deli & Sushi bar
Č. 40 z 224 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Restaurace kousek od centra. Příjemný personál, který perfektně zvládal skoro plnou restauraci a měli čas na vysvětlování u jídel a tak. Jídlo samo o sobě bylo skvělé a zajímavě připravené. Jako třeba smažený závitek jsem v této podobě nikdy nejedl. Obecně musím říct, že jídla zde mají opravdu autentickou chuť.
Co ale kazí zážitek je špína. V rozích máte spadlé kousky jídla a starou špínu.

2  Poděkujte uživateli 674lud_kd.

Recenzováno: 6. listopadu 2019

Dříve vázla obsluha ale to už neplatí. Vše v pořádku super kuchyně idealní místo kde ochutnat něco nového!

Poděkujte uživateli martin2321.
Recenzováno: 2. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Naše nejoblíbenější restaurace v Olomouci. Vždycky nám chutnalo. Doporučuji všem, kteří mají rádi vietnamskou kuchyni

Datum návštěvy: září 2019
Poděkujte uživateli terezavalova.
Recenzováno: 29. srpna 2019

Při první návštěvě cca před rokem a půl jsem byla z restaurace nadšená a všem jsem ji doporučovala. Šlo to tak nějak postupně níž a níž, ale po dnešní objednávce domů jsem se rozhodla napsat recenzi, které běžně vůbec nepíšu. Skrze obsluhu jsem tam přestala chodit ale to minimum co do te krabičky dali a to maso....
Usli jste na vavřínech, nedej bože je tohle kóma. Pa

Poděkujte uživateli Florence28886.
Recenzováno: 21. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Příjemné prostředí, rychlá obsluha a výborné jídlo.

Škoda jen těch lepivých stolů a ušmudlaných toalet

Poděkujte uživateli konky.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo CODO Vietnamese deli & Sushi bar, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili CODO Vietnamese deli & Sushi bar? Sdílejte své zkušenosti!