Recenzováno: 3. září 2020 prostřednictvím mobilu

Klenot mezi hotely. Vše zde má svůj příběh, každý detail svůj účel a význam. Kombinace umění, svobody, nezávislosti, technologií, architektury, pohodlí, lokality. Jedinečný zážitek. One of a kind. ❤️❤️❤️

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli jonasblaha.
Recenzováno: 25. srpna 2020

Strávili jsme s manželkou necelý týden v tomto parádním hotelu. Skvělá ukázka, že smart hotel může a také funguje. Celá Nezvalova Archa je úžasný nápad, kde se původní základ budovy prolíná s moderním pojetím architektury. Příjemné pokoje s klimatizací, dostatečně vybavené s jistotou soukromí. A když na schodišti potkáte příjemného majitele, který si s vámi rád popovídá, přidá příběh tvorby hotelu, zajímavě hovoří o umění Jiřího Davida, máte rázem ještě krásnější den, než jste si při ranním probuzení přáli. Nechcete do centra autem ani tramvají? Žádný problém, půjčí vám kola a můžete vyrazit. Pokud chcete prožít krásné chvíle, vřele doporučuji navštívit Nezvalovu Archu.
Nemám nic, co bych považoval za mínus. Jen samá pozitiva.

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli pavelmQ3876LR.
Recenzováno: 22. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Ubytování zde byl zážitek. Velmi zábavný, inspirativní ale vysoce účelný design. Moc se nám líbilo umění Jiřího Davida, na které můžete narazit doslova na každém kroku. Skvělá byla možnost uvařit si sám z potravin, které jsou také po ruce. (Brambory, česnek, chili papričky, olivový olej .... a v ledničce na co si vzpomenete.
Doporučujeme navštívit sice menší ale velmi intimní privátní saunu, která je sama o sobě galerii a inspirativními zážitkem.
Útulné pokoje a skvělé postele. Koncept self-service nám absolutně vyhovoval. Cítili jsme se jako doma.
Doporučuji k návštěvě.
Je to hotel s estetickou i uživatelskou nadvýhodou.

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 534marekn.
Recenzováno: 13. srpna 2020

UBYTOVÁNÍ S PŘÍBĚHEM, i tak lze nazvat pobyt v Arše Nezvalově v Olomouci. Chce-li být člověk sám (v páru), zvládne vše pomocí aplikace, nemusí se s obsluhou vůbec potkat. Na druhé straně přijít o příběh, který vám obsluha (možná i sám majitel) popovídá, to by byla velká škoda. Tady se snoubí staré s novým, moderna s jednoduchostí, poezie s praktičností, kvalita s cenou. Pohodlné postele, pokoj se vším, co moderní doba vyžaduje, jídelna s kuchyní k dispozici (v hale i na pokoji). A do centra? Můžete tramvají, ale my to vzali na kolech, která jsou samoobslužně k dispozici. Smart hotel pro smart lidičky.

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Jirina90.
Recenzováno: 17. července 2020 prostřednictvím mobilu

Dokonalý koncept promyšlený do každého detialu. Označení smart se nemusíte bát. Je to parádní ukázka toho, kdy jsou technologie skvělý sluha, nikoliv pán. Malé, ale přesto prostorné pokoje, se vším co člověk potřebuje. Maximálně vybavená kuchyň včetně jídla, které si koupíte. Všude umělecká díla, která dokreslují jedinečnou atmosféru. Člověk se bude vracet a neustále nacházet další a další detaily, které ho potěší. Tehle hotel je zážitek.
Navíc, hned u něj je děcké hřiště, na které je vidět z "jídelny".

Datum pobytu: červenec 2020
Poděkujte uživateli PetraS3534.
Daniel Šrám, Hoteliér v zařízení Nezvalova Archa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2020

Dobrý den paní Petro,
velmi děkujeme za hodnocení.
Těší nás, že Vás koncept hotelu oslovil :-)