Recenzováno: 13. října 2020

Velice zajímavý projekt, který na fotkách nadchne, ale v skutečnosti není moc o co stát. Připomínalo mi to spíše léta strávená na kolejích. Pokoje útulné, koupelna malinkatá a umakartová. Trošku nechápu rozdělení pokojů dle tříd ECONOMY, DELUXE, STANDART atd. když všechny pokoje jsou stejné a stejně velké, jen za ně zaplatíte vyšší částku! Žalostně mi v pokoji chybělo osvětlení u postele ke čtení (plastová baterka u postele opravdu není osvětlení pro čtení). Oceňuji kvalitní vysoké matrace, spánek na nich byl velmi příjemný. Interiér penzionu či hotelu byl strohý a pěkný. Snídaně byla ovšem veliké zklamání. Na výběr nebylo skoro nic než něco. Vše zabaleno v originálních obalech....takto si bohužel nepředstavuji bufetovou snídani v hotelu. Je mi líto ale hodnocení bohužel nemůžu dát vyšší, nechci lhát.

Datum pobytu: říjen 2020
Poděkujte uživateli Jan L.
Daniel Šrám, Služby hostům / recepce v zařízení Nezvalova Archa, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 14. října 2020

Vážený pane Jane L.

Děkujeme Vám uctivě za Vaši recenzi a jsme rádi, že jste si vybral náš hotel k Vašemu pobytu a že jste pozitivně ocenil naše autorské postele, (navržené designérkou Lucií Malárovou) se zvýšenými matracemi s vysokým podílem bavlny a doufám, že jste využil i naše polohovací rošty, které Vám sloužily ku spokojenému odpočinku a kvalitnímu spánku.

Je pravda, že u každé postele je připínací, mobilní čtecí lampička, která je vědomě volena tak aby případný čtenář co nejméně obtěžoval a narušoval spánek svého spolubydlícího, ale zároveň vrhala intenzivní směrové světlo na čtecí plochu. (Připouštíme možnost, že vaše lampička měla oslabenou baterii (zdroj) a intenzita světla byla nižší) - necháme tuto alternativu překontrolovat.
Nezvalovu archu prezentujeme jako samoobslužný SMARTový, ARTový i DESIGNový hotel v němž se umění Jiřího Davida snoubí s architekturou arch. Davida Helcela a kde SMART řešení není primárně v technologiích ale hlavně v uživatelské přímočarosti. Nenajdete tedy v našem hotelu (ani v koupelnách) žádné kachličky ani dlažbu. Používáme spíše skvěle omyvatelné a dezinfikovatelné materiály jako jsou sklo, vinil, stěrky, apod

Ke snídaním uvádíme toto:
informaci o "Kontinentální Snídani" prezentujeme na hotelových portálech a internetových stránkách vždy transparentně a srozumitelně. V našem pojetí "kontinentální snídaně", mohou naši hosté očekávat následující. Minimálně 40 (obvykle však mezi 50-70 druhů) vždy balených potravin a nápojů s informací o době trvanlivosti, což mnozí hosté vnímají spíše pozitivně (zvláště pak v coronavirové době). Druhy slaného i sladkého pečiva, masných výrobků, plátkových i tavených sýrů, paštik marmelád jamů a medů, ryb, i další potravinových produktů obměňujeme v jisté míře každý den, protože chceme zabezpečit, aby hosté, kteří využívají ubytovaní u nás pravidelně, neměli snídaně jednotvárné.
Hotel Nezvalova archa byl od počátku koncipován jako samoobslužný. Z tohoto důvodu zde nedisponujeme kuchyní s personálem, a tudíž nemůžeme ani nechceme připravovat (díky velmi přísným hygienickým normám platných v ČR) tepelně upravované snídaně.
Naši hosté si však mohou sami (samoobslužně) z připravených balených potravin připravit např. zapečené toasty, smažená, míchaná vajíčka, hemenex, vaječné omelety atp.

Vážený pane Jane, ve Vašem hodnocení Nezvalovy Archy jste použil slovo "průměrné". Mrzí nás, že Vás náš koncept neoslovil pozitivněji.
Jsme si s pokorou vědomi, že hotel Nezvalova Archa neosloví každého a žel Vy patříte mezi to malé procento našich hostů, kterým nevyhovujeme.

Přejeme Vám i Vašim blízkým mnoho úspěchů a šťastných dní.
V úctě zůstává za tým Nezvalovy Archy

Marek Novotný, majitel.

Recenzováno: 3. září 2020 prostřednictvím mobilu

Klenot mezi hotely. Vše zde má svůj příběh, každý detail svůj účel a význam. Kombinace umění, svobody, nezávislosti, technologií, architektury, pohodlí, lokality. Jedinečný zážitek. One of a kind. ❤️❤️❤️

Datum pobytu: září 2020
Poděkujte uživateli jonasblaha.
Recenzováno: 25. srpna 2020

Strávili jsme s manželkou necelý týden v tomto parádním hotelu. Skvělá ukázka, že smart hotel může a také funguje. Celá Nezvalova Archa je úžasný nápad, kde se původní základ budovy prolíná s moderním pojetím architektury. Příjemné pokoje s klimatizací, dostatečně vybavené s jistotou soukromí. A když na schodišti potkáte příjemného majitele, který si s vámi rád popovídá, přidá příběh tvorby hotelu, zajímavě hovoří o umění Jiřího Davida, máte rázem ještě krásnější den, než jste si při ranním probuzení přáli. Nechcete do centra autem ani tramvají? Žádný problém, půjčí vám kola a můžete vyrazit. Pokud chcete prožít krásné chvíle, vřele doporučuji navštívit Nezvalovu Archu.
Nemám nic, co bych považoval za mínus. Jen samá pozitiva.

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli pavelmQ3876LR.
Recenzováno: 22. srpna 2020 prostřednictvím mobilu

Ubytování zde byl zážitek. Velmi zábavný, inspirativní ale vysoce účelný design. Moc se nám líbilo umění Jiřího Davida, na které můžete narazit doslova na každém kroku. Skvělá byla možnost uvařit si sám z potravin, které jsou také po ruce. (Brambory, česnek, chili papričky, olivový olej .... a v ledničce na co si vzpomenete.
Doporučujeme navštívit sice menší ale velmi intimní privátní saunu, která je sama o sobě galerii a inspirativními zážitkem.
Útulné pokoje a skvělé postele. Koncept self-service nám absolutně vyhovoval. Cítili jsme se jako doma.
Doporučuji k návštěvě.
Je to hotel s estetickou i uživatelskou nadvýhodou.

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli 534marekn.
Recenzováno: 13. srpna 2020

UBYTOVÁNÍ S PŘÍBĚHEM, i tak lze nazvat pobyt v Arše Nezvalově v Olomouci. Chce-li být člověk sám (v páru), zvládne vše pomocí aplikace, nemusí se s obsluhou vůbec potkat. Na druhé straně přijít o příběh, který vám obsluha (možná i sám majitel) popovídá, to by byla velká škoda. Tady se snoubí staré s novým, moderna s jednoduchostí, poezie s praktičností, kvalita s cenou. Pohodlné postele, pokoj se vším, co moderní doba vyžaduje, jídelna s kuchyní k dispozici (v hale i na pokoji). A do centra? Můžete tramvají, ale my to vzali na kolech, která jsou samoobslužně k dispozici. Smart hotel pro smart lidičky.

Datum pobytu: srpen 2020
1  Poděkujte uživateli Jirina90.