“Naprosto famózní zážitek ”

STeaK Restaurant
Č. 39 z 224 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 27. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Navštívila jsem už dost luxusních restaurací, ale tato je opravdu TOP. Úžasný gastronomický zážitek.
Obsluha super, jídlo opravdu luxusní, prostředí velmi příjemné a do detailu vystajlované.
Moc doporučuji!!!

1  Poděkujte uživateli renataderychova.

Recenzováno: 9. listopadu 2019

Absolutní dokonalost......prostředí, obsluha, kvalita jídla. Vynikající steaky, skvěle dochucené přílohy. Na 100% navštívíme znovu.

2  Poděkujte uživateli Michal S.
Recenzováno: 25. září 2019 prostřednictvím mobilu

Za mě lepší než “sesterská Entree” ( kde jsem měla po poslední návštěvě zažívací problémy). Krásné prostředí, obsluha super a jídlo.... úžasné nejen steaky. Doporučuji, byli jsme 2x a rozhodně ne naposledy.

Datum návštěvy: září 2019
2  Poděkujte uživateli Cestovatelka81.
Recenzováno: 25. června 2019

Skvělý gastronomický zážitek, kde se jídlo dělá s chutí a láskou. Přřátelská, přitom nevtíravá obsluha.

Datum návštěvy: červen 2019
2  Poděkujte uživateli Klára S.
Recenzováno: 14. ledna 2019

Šel jsem se ze zvědavosti podívat a byl jsem velmi spokojený. Kdo má rád kvalitní pokrmy a nápoje a chce si opravdu pochutnat, je zde správně, velmi rychlá a příjemná obsluha, velký výběr kvalitního masa i nápojů, velká spokojenost, moc jsem si pochutnal avřele doporučuji

Datum návštěvy: prosinec 2018
2  Poděkujte uživateli Ziimen.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo STeaK Restaurant, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili STeaK Restaurant? Sdílejte své zkušenosti!