“Příjemná kavárna ”

Caffe Dolce Vita
Recenzováno: 24. listopadu 2019 prostřednictvím mobilu

Zastavili jsme se zde na kafe. Káva byla celkem dobrá zákusky také obsluha příjemná a prostředí hezké.

Poděkujte uživateli rhorejsek.

Recenzováno: 9. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

S rodinou jsme si zašli na zákusek a kávu po obědě a zvolili jsme kavárnu Dolce Vita. Interiér je velmi příjemný a obsluha rovněž. Malinový, vanilkovo švestkový, rybízový a citronový koláč - dort byly v létě velmi osvěžující svojí mírnou kyselostí a k tomu výborné espresso či cappuccino.
Zdánlivě menší nabídka zákusků je kompenzována jejich originálností a čerstvostí. Už se těším na příležitost, kdy ochutnám něco dalšího z nabídky.

Poděkujte uživateli miroslavd805.
Recenzováno: 10. června 2019 prostřednictvím mobilu

Milá obsluha, prostředí vypadalo hezky, čistě. V nabídce kromě klasického mléka i sójové a ovesné. Domácí limonády apod. Na kafe s sebou jsem nečekala dlouho. Kavárna ale byla plná (pondělí, 10h), obsluhovala jen 1 slečna, tak to může trvat.

Datum návštěvy: červen 2019
Poděkujte uživateli J9227YXdaniela_.
Recenzováno: 31. prosince 2018

Objednaná káva nebyla espresso macchiato. Místo mléčné pěny bylo mléko. Takže káva nebyla černá s mléčnou pěnou, ale světle hnědá jako espresso s mlékem.
V kavárně byli jen 4 hosté, a i přesto byl stůl, který jsme si vybraly s kamarádkou, špinavý. Místo úklidu a omluvy (byly tam 2 obsluhující ženy) se obsluha zajímala, co si dáme. Na naše upozornění, že nejdříve čistý stůl, velmi nepříjemně odvětila, že ano. Pak přinesly tu nedobrou kávu a každé ještě malou skleničku vody. Jedna sklenička byla žlutá, špinavá. Celkový dojem? Sem už nikdy.

Datum návštěvy: prosinec 2018
1  Poděkujte uživateli Alenka12345.
Recenzováno: 17. března 2019

Datum návštěvy: březen 2019

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Caffe Dolce Vita, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Caffe Dolce Vita? Sdílejte své zkušenosti!