NH Collection Olomouc Congress
Hotel Senimo(Olomouc)
  • Restaurace
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 7. prosince 2016

Pravidelně využívám NH Hotel za účelem firemních setkání. Veškeré služby jsou excelentní - luxusní příjemné moderní prostředí, výborná kuchyně a velmi příjemný vysoce kvalifikovaný personál. V případě ubytování obchodních partnerů skvělá zpětná vazba na ubytování samotné i ostatní poskytované služby. Vždy se sem ráda vracím a velmi si považuji profesionální a vstřícný přístup.

• Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Hana B.
NH_Olomouc, Generální ředitel v zařízení NH Collection Olomouc Congress, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. prosince 2016

Vážená paní,
jsem velmi rád, že jste si pobyt u nás užila, včetně příjemného prostředí, naší kuchyně a samozřejmě příjemného personálu, kterým je NH Collection Olomouc hotel proslulý. Děkujeme za milá slova a pochvalu. Vaše slova budu sdílet s celým týmem.

Recenzováno: 5. prosince 2016 prostřednictvím mobilu

Má druhá návštěva hotelu. Skvělé místo pro velké konference, firemní večírky. Velmi pěkný pokoj, koupelna, restaurace, bar. Ostatní jsem nestihl vyzkoušet. Jediná výtka k absolutně nedochuceným míchaným vajíčkům na snídani. To ale nemůže změnit 5 hvězd mého hodnocení.

Datum pobytu: prosinci 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Alfbrador.
NH_Olomouc, Generální ředitel v zařízení NH Collection Olomouc Congress, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 7. prosince 2016

Vážený hoste,
velice si vážíme Vašeho komentáře a také faktu, že jste naše služby ohodnotil pěti hvězdami. Mockrát děkujeme, a těšíme se na Vaši další návštěvu.

Recenzováno: 23. listopadu 2016

Výborný hotel v Olomouci : kvalitní ubytování, nejlepší snídaně, příjemný a profesionální personál. Možnost využít vedlejšího sportoviště. Opravdu velmi doporučuji a jiný hotel v okolí ani nehledejte :)

• Datum pobytu: lednu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Marty P.
NH_Olomouc, Generální ředitel v zařízení NH Collection Olomouc Congress, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 28. listopadu 2016

Vážený pane,
velice si vážíme Vašeho komentáře, a jsme moc rádi, že jste si pobyt v NH Collection Olomouc. Kvalitní ubytování, snídaně, příjemný a profesionální personál. Tím vším je náš hotel proslulý. A my jsme rádi, že jste nám to potvrdil. Ještě jednou díky za milá slova a pochvalu našeho týmu.

Recenzováno: 18. listopadu 2016 prostřednictvím mobilu

Do Olomouce jezdim posledni dobou pracovne velmi casto a hotel NH Olomouc je naprostou jednickou. Od prijemneho uvitani na recepci, kdy se me mila slecna zeptala jakou jsem mel cestu az po bajecnou snidani, ktera predcila ma ocekavani. Kvalitni postele, vyber polstaru, Nespresso kavovar na pokoji a dalsi, ktere ve vetsine hotelu v CR nenajdete. Takhle si predstavuji ubytovaci sluzby! Jen tak dale. Dekuji a budu se tesit na dalsi pobyt u vas.

Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli todoriko.
NH_Olomouc, Generální ředitel v zařízení NH Collection Olomouc Congress, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 21. listopadu 2016

Vážený pane,
bylo pro nás potěšením se o Vás starat a jsem velmi rád, že jste si pobyt u nás užil včetně pohodlného pokoje, snídaně a samozřejmě servisu, kterým je NH Collection Olomouc hotel proslulý. Děkujeme za milá slova a pochvalu našeho vstřícného týmu. Vaše slova jsem sdílel s celým hotelovým týmem.
S pozdravem,

Recenzováno: 18. listopadu 2016

Hotel nás uchvátil hned od začátku. Na recepci příjemná vůně a příjemný mladý muž. V prostoru před recepcí sedačky, famózní posezení s kávičkou z baru, kterou nám přinesla neméně přijemná mladá žena. Od začátku ubytování prostě skvělí zaměstnanci. Na pokoji šok pokračoval. Dokonalá postel a televize. A další kávička, tentokrát z pokojového kávovaru. Druhý den šok se snídaně. Všechno na co lze pomyslet a ještě čerstvě vymačkaná štáva z pomerančů a champaigno.
Díky za to všechno, bylo to dokonalé!

• Datum pobytu: listopadu 2016, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli jochecova.

Vážená slečno, paní,
jsem velice rád, že jste si pobyt v NH Collection Olomouc tak užila. Děkuji Vám, že Vaše pocity sdílíte i s ostatními. Nesmírně mě těší, že tak pozitivně vnímáte mé spolupracovníky a úroveň naší snídaně. Vaše slova budu sdílet s celým týmem.
Ještě jednou mockrát díky a těšíme se na Vaši další návštěvu.