Recenzováno: 28. září 2018

Měli jsme ubytování jen na jednu noc, absolutní spokojenost, personál milý, pokoje moderní, čisté, postele s dobrými matracemi, spalo se výborně.Hustý okenní závěs pěkně stínil rannímu slunci.Snídaně úplně dokonalé včetně naporcovaného čerstvého ovoce...Za mě absolutní spokojenost!

Tip ohledně pokoje: Spala jsem v pokoji na třetím patře skoro na konci chodby, hluk v noci nebyl slyšet žádný, dveře dobře tlumily.
  • Datum pobytu: září 2018, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli martina37805.
NH_Olomouc, Generální ředitel v zařízení NH Collection Olomouc Congress, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 1. října 2018

Vážená paní,
jsme velice rádi, že jste se u nás skvěle vyspala a byla spokojena s naší snídaňovu nabídkou, včetně čerstvého ovoce. Děkujeme za pochvalu naše personálu a krásné hodnocení, které patří celému týmu Nh Collection Olomouc. Vaše milá slova budu sdílet se všemi mými spolupracovníky. Ještě jednou díky a snad brzy opět na viděnou v našem hotelu.
S pozdravem, Tomáš Rousek, generální ředitel

Recenzováno: 26. září 2018 prostřednictvím mobilu

Skvělí a usměvaví zaměstnanci, velmi pohodlné ubytování s hezkým výhledem, perfektní kuchyně a celkově příjemné prostředí. Co více si může host přát! Doporučuji proto každému, kdo se chystá navštívit Olomouc.

Datum pobytu: září 2018, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Jiří O.
NH_Olomouc, Generální ředitel v zařízení NH Collection Olomouc Congress, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 27. září 2018

Vážený pane,
velice děkujeme za Vaše krásné hodnocení a milá slova.
Díky za pochvalu našeho usměvavého personálu.
Váš komentář budu sdílet se všemi mými spolupracovníky.
Těšíme se na Vaši další návštěvu NH Collection Olomouc hotelu.

Recenzováno: 2. července 2018

Hotel má vlastní parkoviště v ceně ubytování. Příjezd je bezproblémový. Pokoj dobře zařízený, personál recepce příjemný. Snídaně výborná. Je to velký hotel, jak se dá očekávat i podle názvu, takže trochu neosobní. Do centra je to pěškydost daleko. Pro pracovní ubytování dobrá volba.

• Datum pobytu: květen 2018, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli fr_petrik.
NH_Olomouc, Generální ředitel v zařízení NH Collection Olomouc Congress, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 3. července 2018

Vážený pane,
jsme moc rádi, že jste si pro Váš pobyt v Olomouci vybral právě náš hotel a těší nás, že jste byl s výběrem spokojen.
Děkujeme také za Vaše hodnocení.
Příště se pokusíme udělat vše proto, abychom od Vás obdrželi plný počet.
Ještě jednou díky a budeme se tešit na Vaši další návštěvu NH Collection Olomouc hotelu.

Recenzováno: 12. června 2018

nebyli jsme poprvé.. nebyli jsme naposledy... Prostože pokud píšu "speciální přístup" nemyslím tím přístup k sobě - měla jsem možnost sledovat chování všeho personálu k ostatním hostům - speciální přístup byl aplikován na všechny hosty..
Přátelští, profesionální, milí, ochotní - co dodat ? Jen snad přání, aby si z tohoto týmu vzali vzor i ostatní..
Děkuji za všechno - slavili jsme u vás zasnoubení a moc moc jsme si to užili.Naše dámská jízda stála za to!
shrnutí : pokoje čisté, snídaně super, večeře v restauraci super, bar dloooho otevřený, recepce milá a ochotná ..Perfektní..

Datum pobytu: červen 2018
Poděkujte uživateli Melinda36.
NH_Olomouc, Generální ředitel v zařízení NH Collection Olomouc Congress, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. června 2018

Vážená slečno,
mockrát děkujeme za Vaše milá slova a krásný komentář. Personál a jeho profesionální, zároveň však osobitý přístup k našim hostům je to, na co dlouhodobě vsázíme. Jsem velmi rád, že Vaše slova potvzují, že jsme vsadili na to správné. Máme v NH Collection Olomouc hotelu skvělý tým. Ještě jednou díky. Díky, že Vaše pocity sdílíte s ostatními a těšíme se opět brzy na viděnou.

Recenzováno: 18. května 2018 prostřednictvím mobilu

Cestuji opravdu hodne, tento hotel patri mezi naprostou spicku. Recepce velmi profesionalni a rychla, s usmevem vas odbavi a poradi. Vybaveni hotelu perfektni, restaurace vyborna. Jezdim sem opravdu rad!

Datum pobytu: duben 2018, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli t0masurban.
NH_Olomouc, Generální ředitel v zařízení NH Collection Olomouc Congress, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 19. května 2018

Vážený pane,
je nám vždy potěšením starat se o naše hosty. Jsem velmi rád, že jste si pobyt u nás užilm, včetně kreací naší kuchyně a samozřejmě servisu, kterým je NH Collection Olomouc hotel proslulý. Děkujeme za milá slova a pochvalu našeho usměvavého personálu. Vaše milá slova budu sdílet s celým hotelovým týmem.
Těšíme se opět brzy na viděnou.