Až bude hotová, to bude něco

Ještě donedávna jsem netušila, že na Svatém Kopečku něco takového jako zoo vůbec je. Dostupnost... přečíst další informace

Recenzováno: 30. listopadu 2019
Harry S
Praha, Česká republika
Prumerna zoo

Je to taková klasická zoo, nic extra, ale přitom vše v pořádku. Pro odpolední akci s dětmi ale plně... přečíst další informace

Recenzováno: 22. listopadu 2019
MarekZapletal
Olomouc, Česká republika

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Je to taková klasická zoo, nic extra, ale přitom vše v pořádku. Pro odpolední akci s dětmi ale plně dostatečné.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli MarekZapletal.
Recenzováno: 21. října 2019

Příjemné sobotní odpoledne v ZOO.
Kromě pavilonů a voliér jsme byli mile překvapeni možností projet celou Zoo vláčkem i s repro audio výkladem o zvířátkách i o historii zoo. Též jsme se podívali na zoo z výšky místní kovové rozhledny. Jen s malou připomínkou. Ta modro-žlutá kombinace kovového nátěru se příliš nehodí do přírodního prostředí zahrady. le pohled z ní je úžasný

Datum zážitku: říjen 2019
Poděkujte uživateli Daidallos.
Recenzováno: 9. října 2019 prostřednictvím mobilu

Pokud jako já máte rádi zoo tak ta Olomoucká není nikdy špatná volba, co ale zvedá zážitek o celou úroveň výš je možnost dozvědět se nové informace o zvířatech a chodu zahrady. To že zde nabízí také možnost večerení prohlídky během zimních měsíců je třešničkou na pomyslném dortu. Noční život zvířat nabízí odlišný pohled na tuto krásnou zoo. Moc jsem si vánoční prohlídku užil.

Datum zážitku: prosinec 2018
Poděkujte uživateli nicknikolov.
Recenzováno: 16. září 2019 prostřednictvím mobilu

Hezka zoo,ktera se dale rozviji. Je videt ze je zapojena do nekolika eko programu....zpestreni byla stezka skrz klokany

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli 490michaelas.
Recenzováno: 3. září 2019

Zahájení školního roku jsme pojali netradičně, bylo hezké odpoledne tak jsme si vyjeli do nedaleké ZOO.
Zvířata byla aktivní a když mohla tak byla ve venkovních vybězích.Dováděli jak opice tak i stádo koz.Sluníčko hřálo tak proč ne.
U výběhu žirav,ale bylo prázdno.Žirafy vystrkovaly hlavy ven a moc toužily se proběhnout.Proto jsem telefonicky kontaktovala pracpvnika ZOO proč žirafy nevidíme venku a proč se tísní v ubykaci.Bylo mi řečeno,že ošetřovatel šel již domů a ve 14.30hod.už stejně do výběhu nechodí.Prý bych stejně zvířata venku neviděla.Celkem mé to šokovalo,bylo mi žiraf lito,těšili jsme se na ně.Pohled na zvířata,která touží po pohybu jsme už nesnesli a šli jsme raději dál.Musím podotknout,že žirafa je i ve znaku této ZOO.Další vycházka po ZOO byla příjemná,i když i do volného opičího výběhu po lávce se také nedostanete-zavřeno.
Výhoda byla,že byl všední den byla tam jen hrstka návštěvníků, tak jsme měli ostatní zvířata pro sebe.
Měli jsme možnost vidět polom po vichřici,který je velmi rozsáhlý,ale ZOO to velmi prosvětlilo,je zde krásný výhled až na Drahanskou vrchovinu.
Do Olomoucké ZOO jezdíme často,ale nyní si dáme pauzu a navštívíme jiné kde jsme ještě nebyli.

Datum zážitku: září 2019
Poděkujte uživateli de123-na.