“Nemají na hosty čas...”

Kuchyně: Středoevropská, Výčep s pivovarem
Možnosti stravování: Rezervace
Možnosti stravování: Rezervace
Recenzováno: 23. listopadu 2019

Byl jsem v této restauraci asi před rokem a museli jsme velice dlouho čekat na naše jídlo. Mysleli jsme, že chybička se může stát každému a šli jsme dnes opět do této restaurace. Naše rezervace (6 osob) byla ignorována a museli jsme čekat, až se uvolní nějaký stůl. Po objednání jídel jsme čekali celou hodinu, opravdu hodinu na to, než něco začali nosit.
Sem už opravdu nikdy více nezavítáme a tento lokál NEDOPORUČUJEME !

Poděkujte uživateli 0815552.
lazne, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Svatovaclavsky Pivovar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 26. listopadu 2019

A DOST...!!!! Upozorňuji že Ida i Daniel nemluví pravdu, doopravdy toto by si v zahraničí host nedovolil. V den Vaši návštěvy kolem oběda v sobotu 23.11.2019, kdy byla plná restaurace, všichni hosté dostávali jídlo a pití dle objednávek. Nebyl nikdo upřednostněn. Nebyl tu žádný kamarádiček. To si nás pletete s hradem. Na Vaší rezervaci seděli hosté, kteří okamžitě po výzvě, že jste dorazili, Vaše místa opustili a vy jste se mohli usadit. Nikde Vám nebudou v tento čas reservovat místo 1 hodinu předem a stůl bude prázdný. Restaurace byla plná slušných fanoušků Slávie, byla zde dvacetičlenná skupina narozeninové oslavy s miminkem a spousty slušných hostů, kteří si užívali pivovarské pohostinosti. Jídla pro 6 osob, která jste si objednali se připravovala dle náročnosti objednávky. Pití jste dostali okamžitě, polévku do 15 minut. Celé jídlo tedy i s polévkou od objenávky do 47minut. Jídlo Vám dle recenze chutnalo, protože bylo navařeno s láskou k Vám. Obsluha odnesla prázdné talířky. U paní Idy se jen upřesnila příloha, která byla zaměněna. Pivo i nealko v pořádku. Dokonce obsluha při placení dostala něco málo navíc. Odcházeli jste do 1,30 hod. Obsluhující personál se k Vám choval normálně i přes Vaši připomínku, že čekáte dlouho. Obsluha Vám také sdělila, že jídlo je připravené a již se dle pořadí roznáší. Jídlo bylo do 5 minut na stole. Přinesli to dva obsluhující číšníci. Popřáli Vám dobrou chuť. Nikdo Vás nediskriminoval a neurážel.Jsou to jen lidé a to berte na zřetel. Vy jste se mohli v případě čekání nudit ba mít pocit, že se nebavíte, ale to necháváme na hostech jak se baví. Zbytečně jste se nervovali a nechali se unést emocemi. Tuto situaci znám. Hlavně když si přečtu kauzy v naší slavné politice. Když jsem si přečetl Vaše cestovatelské zážitky s tzv. světa a domova, tak jsem dospěl k závěru, že máte více negativních recenzí než pozitivních 32 ku 28. Výborně, tak co dodat. V cizině se Vám taky moc nelíbí a kolem Tábora už vůbec ne. Ale píšete krásně a upřímně. Věřte, že se mě píše tato odpověd špatně. Taky si někdy stěžuji na nešvary v pohostinství, ale že jsem někde čekal na uvařené jídlo, které jsem snědl a chutnalo mi, tak to asi ne. Takže závěrem JÁ nedoporučuji setkání s lidmi, kteří si stále stěžují a nemluví pravdu. Buďme k sobě tolerantnější na cestách v osobním životě v lásce i v restauracích a při jakekoliv činnosti a bude se nám Danieli a Ido žít Všem lépe. PS: V restauraci jsem seděl a vše jsem viděl. Tímto si udělejte čtenáři obrázek o společnosti sami. Rád bych se Vám omluvil jménem splečnosti pivovarské, ale nevím za co. S pozdravem - Dej Bůh štěstí.

Recenzováno: 22. listopadu 2019

Zábavná obsluha, výborné pivo. Z jídla jsem toho moc neměl, ale vzal jsem si i petky domů a i z nich pivo chutnalo skvěle.

Datum návštěvy: červen 2019
1  Poděkujte uživateli MarekZapletal.
lazne, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Svatovaclavsky Pivovar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 23. listopadu 2019

Neuvěřitelné se stalo skutečností....jednoduchá, milá, potěšující recenze a ještě od pivaře z Olomouce. Já snad spadnu do spilky s pivem....ŽBLUŇK.

Recenzováno: 20. října 2019 prostřednictvím mobilu

Velmi zajímavé místní pivo . Obsáhlý jídelní lístek plný všelijakých specialit . Obsluha příjemná , ale na pokraji infarktu mírně nestíhali a byli zmateni. Prostředí příjemné .

Poděkujte uživateli SLIDIL.
Recenzováno: 17. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

Naprostá spokojenost s jídlem i obsluhou. Ochutnali jsme hodně jídel od lososa, pomazánku škvarkovou, žebírka tak vše naprosto báječné. Velmi doporučuji.

Poděkujte uživateli nikolar638.
Recenzováno: 7. srpna 2019 prostřednictvím mobilu

S přáteli jsme po čase opět zvolili pro místo setkání Svatováclavský pivovar. Pivní speciály byly v teplém létě příjemným osvěžením a doprovodem k pečenému vepřového kolenu. Čerstvě poražené mandle setkání završily na výbornou, a to vše dopadlo ke spojenosti přítomných díky milé obsluze.

Datum návštěvy: červenec 2019
1  Poděkujte uživateli miroslavd805.
lazne, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Svatovaclavsky Pivovar, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. srpna 2019

Dobří hosté se vracejí.......děkujeme za milou recenzi. Již jsme ani nedoufali, že český host umí i pochválit. Sv. pivovar si vždy bude vážit hostů, kteří umí ocenit jeho upřímnou práci v pivovarnictví a pohostinství. DEJ BŮH ŠTĚSTÍ.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Svatovaclavsky Pivovar, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Svatovaclavsky Pivovar? Sdílejte své zkušenosti!