“A že se beránek povedl.....”

Vinný šenk U Zlatého beránka
Č. 139 z 231 Restaurace v Olomouci
Recenzováno: 5. října 2020

Naše velmi krátká návštěva Olomouce nás zavedla i do uličky, kde se nachází Vinný šen a nás zlákala nabídka burčáku.

Dali jsme si jak bílý, tak červený a nemohli se dohodnout, který že je výtečnější.

Paní servírka je velmi milá a krásně se s ní povídá jak o vínech, tak o historii Olomouce a přilehlého okolí. Dokonce nám půjčila knihu pro plánování naší další cesty.

Je to útulný podnik, kam bych klidně denně docházela na sklenku dobrého moku. A společné posezení s přáteli, tak to tady musí být úplně to nejlepší.

Rozloučili jsme se, prošli několik kostelů a zase se vrátili na druhou skleničku.

Na vše bedlivě dohlížel klidný "beránek" a jako odměnu, mě nechal podrbat ho za ouškem.

Datum návštěvy: září 2020
1  Poděkujte uživateli MartinaT1619.

Cestovatelé, kteří si prohlíželi místo Vinný šenk U Zlatého beránka, si také prohlíželi

Olomouc, Olomoucký kraj

Už jste navštívili Vinný šenk U Zlatého beránka? Sdílejte své zkušenosti!