Ibis Olomouc Centre
Hotel Žebrák(Žebrák)
  • Bezplatné parkování
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 24. října 2016

Pěkný hotel v dobré dostupnosti od centra města.
Hotel nabízí účelně zařízené, čisté pokoje, které poskytují dostatečné soukromí.
Příjemný personál, který zodpověděl všechny dotazy.
Chutná snídaně, pestrý výběr jídla.

• Datum pobytu: říjnu 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Market111.
Recenzováno: 10. července 2016

Hotel je čistý, klidný, nekuřácký. Poněkud vysoká cena ubytování. Na pokoji chybí lednice, a klasické topení. Z oken výhled na rušnější vozovku s auty, ale ve vyšším patře nejdou výfuky tak cítít. Snídaně velmi dobré, z kvalitních surovin. Personál nápomocen.

• Datum pobytu: říjnu 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Gabi S.
Recenzováno: 22. června 2016

V hotelu Ibis Olomouc jsem se spolu se svými 65 kolegy ubytovala na firemní teambuilding a byla to opravdu dobrá volba. Předchozí komunikace s hotelem a zejména s paní Langrovou, manažerkou rezervačního oddělení byla vynikající a bezproblémová. Velice ochotně nám vyšla vstříc v prováděných úpravách rezervací a byli na náš příjezd připraveni, takže check in zabral pohých pár minut pro celou skupinu. Pokje byly krásné, čisté a tiché. Snídaně další den ráno byla vynikající, opět milý personál, který pravidelně doplňoval jednotlivé dobroty. Snídaně je v hotelu opravdu bohatá a každý si najde své oblíbené jídlo a začne den v příjemném prostředí jak v restauraci nebo i na terase za pěkného počasí, kde se velice dobře relaxuje. Pár kroků od hotelu je tramvajová zastávka a krásný park je jen pár minut chůze z hotelu. Velice děkuji za krásný a příjemný pobyt !!!

• Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli akinomm.
Recenzováno: 9. dubna 2016

V hotelu Ibis jsem se cítila velmi dobře,byl útulný a čistý. Parkování bylo bez problémů,personál velmi ochotný. Snídaně byla výborná. Taky je možnost procházky v parku u výstaviště Flora. Prostě fajn.

Tip ohledně pokoje: Sdílela jsem pokoj s výhledem do města
  • Datum pobytu: dubnu 2016, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli rozmaryn2014.
Recenzováno: 21. ledna 2016

Pokoj byl prostorný, krásně čistý, stejně tak jako celý hotel. Parkování bez problémů, příjemný personál. Výborná snídaně, o víkendu trochu menší výběr. Hotel je kousek od centra města, pěšky jen pár minut. V Olomouci jsem bydlela již v několika hotelech, ale Ibis u mě vede.

• Datum pobytu: září 2015, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Leona P.