Recenzováno: 15. listopadu 2017 prostřednictvím mobilu

Jedná se o příjemnou restauraci vhodnou k polednimu menu s velkým výběrem tak k různým oslavám výhodou je parkování před objektem je zde také slušný výběr s jídelního lístku jidlo je dobré obsluha restaurace je rychlá a příjemná lze jen doporučit

Datum pobytu: listopad 2017, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Rajmund J.
Recenzováno: 23. srpna 2017

Dostali jsme jiný pokoj, než byl zmíněn v emailové konverzaci, a to bohužel pokoj podkrovní, kde uprostřed horkého léta bylo horko jako hrom, a moc s tím nesvedla ani extrémně hlučná klimatizace. Restaurace v době návštěvy bohužel nefungovala, tedy nehodnotím. Nicméně hotel je téměř v centru Olomouce a to je samo o sobě výhoda, všude je to blízko. Celkový dojem byl lehký nadprůměr.

Datum pobytu: červenec 2017
Poděkujte uživateli Martin B.
Recenzováno: 16. února 2017

S přítelem a rodinou jsme se vydali do restaurace v hotelu Arigone, kde jsme před tím nikdy nebyli. Jídlo bylo vynikající, nečekalo se dlouho a porce byly docela velké. Můžu doporučit panenku, která byla moc dobře připravená. Pán z obsluhy byl milý a pořád se ujišťoval jestli máme vše...za mě super :) Všem můžu jen doporučit.

• Datum pobytu: leden 2017, cestoval(a) s rodinou
Poděkujte uživateli Misicky.
Recenzováno: 29. září 2016

Klidná ulice uvnitř památkové reservace, turistické pamětihodnosti v docházkové vzdálenosti. Pokoje čisté, vkusně zařízené, některé se zachovalými historickými prvky. Personál ochotný. Snídaně spíš průměrné - omezená nabídka ovoce, tu nebyla slanina, tu nebyl černý čaj, na stole v soupravě 2 slánky a žádný pepř atp. Ale nic horšího :-)

• Datum pobytu: září 2016, cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli Jiri H.
Recenzováno: 13. září 2016

Krásný hotel v historickém centru Olomouce. Personál byl příjemný,ochotný. Pokoj byl čistý, útulný.Z ulice nebyl slyšet žádný hluk. Arigone je hotel, kam se jistě brzo vrátíme. V období Vánoc má toto místo kouzlo.o)

Datum pobytu: prosinec 2015
Poděkujte uživateli Vladimíra N.