Svatý kopeček
Č. 6 z 50 zařízení v kategorii aktivity – Olomouc
poutní místo

Svatý Kopeček je poutní místo u Olomouce. Je zde bazilika panny Marie. Opravdu jde o kopeček, takže... přečíst další informace

ruzha14
Praha, Česká republika
nejkrásnější v noci

V roce 2019 jsem navšívil několikrát. Doporučuji noční návštěvu /nejlépe jaro, léto/- bazilika je... přečíst další informace

Recenzováno: 18. března 2020
CestovatelOpaviar

Recenzováno: 19. září 2019

Měl jsem smůlu.Bazilika se opravovala.Mohl jsem sice vstoupit,ale samé lešení,závěsy, restauroři a zedníci.Ale návštěva zoo neměla chybu.Na relativně malém prostoru je spousta výběhů,pavilónů atd.Můžete vidět krmení šelem.Hezký je rozhled z rozhledny.Z Olomouce je to nedaleko.Doporučuji.

Datum zážitku: srpen 2019
Poděkujte uživateli seniorri.
Recenzováno: 13. července 2019

K nadšení z místa je zřejmě nutné být věřícím a vnímat ještě něco jiného, než realitu. Pro běžného návštěvníka se jedná o ztrátu času, podpořenou nedostatkem možností občerstvení a celkovou neatraktivitou.

Datum zážitku: červenec 2019
Poděkujte uživateli Jiří M.
Recenzováno: 2. července 2019

Skvěle místo pro víkendové procházky . Spousta zajímavých míst od světoznámého kostela, přes ZOO až po běžnou procházku lesem

Datum zážitku: květen 2019
Poděkujte uživateli Petr_K_Olomouc.
Recenzováno: 13. dubna 2019

Milé a klidné místo (když zrovna není v rekonstrukci), milý pan farář (i pro nás nevěřící), super výhled na Olomouc a uprostřed pracovního dne i relax tichem :) Zdobnost uvnitř je na mě až příliš (upřednostňuji strohou gotiku), ale samozřejmě tímto nic místu neubírá na kráse.

Datum zážitku: listopad 2018
Poděkujte uživateli JanaZet.
Recenzováno: 13. dubna 2019 prostřednictvím mobilu

Pěkné výletní místo s obchůdky a možnosti návštěvy zoologické zahrady restaurace cukrárny procházky s pěkným výhledem na Olomouc

Datum zážitku: duben 2019
Poděkujte uživateli 399rajmundj.