“Super.”

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 4 další stránky!
Hotel Trinity
Č. 5 z 15 hotelů v Olomouci
Recenzováno: 24. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel můžu doporučit,je v centru,personal milý,pokoje denně uklizené,v televizi dostatek programů i zahraničních,na pokoji klimatizace,internet taky v pořádku,postel pohodlná. Jediné, co bylo nedostačující, je snídaně,na 4* a cenu pokoje za noc nic moc,ale najíst se dalo.

Datum pobytu: říjnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Klára O.

Recenzováno: 26. června 2016

Byl jsem tu jen jednu noc v rámci půlmaratonu. Hotel Trinity je pěkný a klidný hotel. A to i polohu v centru města. Doporučuji! Personál velmi příjemný na všech úrovních. Jednolůžkový pokoj s vlastní klimatizací je prostorný a to velmi oceňuji.

• Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Tonda P.
hoteltrinity, General Manager v zařízení Hotel Trinity, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. července 2016

Vážený pane,
velmi děkuji i jménem našeho týmu za Vaše skvělé hodnocení. Přejeme příjemné cestování a vynikající sportovní výkony.
Denisa Furdíková, ředitelka & kol.

Recenzováno: 16. září 2015

Velmi pěkné ubytování, ochotný personál poradí, pomůže, doporučuji. Hotel je v blízkosti historického centra města a kdo má rád různé kulturní akce , tak si určitě přijde na své. Nadšení jsme byli ze snídaní, které byly opravdu opulentní.Velmi jsme ocenili i celkovou atmosféru hotelu.

Tip ohledně pokoje: Každý pokoj je jiný, originální.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: červnu 2015, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Sylva Š.
hoteltrinity, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Trinity, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. září 2015

Dobrý den.

Velice děkujeme za čas, který jste si pro ohodnocení našeho hotelu našla. Jsem rádi, že jste u nás byli spokojeni a doufáme, že při další návštěvě historické Olomouce opět navštívíte náš hotel.

Pěkný den.

Radka Schneidrová

Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál
Recenzováno: 8. června 2014 prostřednictvím mobilu

Vřelé uvítání v angličtině. Hotel jsme si nerezervovali předem. Ceny pokojů kolem 60 eur včetně snídaně jsou rozumné. Klimatizace je tu standard, což v ostatních hotelech neplatí. Okna jsou nová, takže nepropouští hluk.
Moc pěkný, nový a velice čistý malý hotel. Milý personál. Snídaně dobrá. Určitě se tam vrátím.

Poděkujte uživateli Christian S.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v English dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
hoteltrinity, Manager v zařízení Hotel Trinity, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. června 2014

Dear guest,
Thank you for our hotel for a great city for evaluation. The Lonely planet judged our beautiful city of Olomouc as a hidden treasure too!
Whether you are traveling guides luck and peace.
Denisa Furdikova, Hotel Manager

Recenzováno: 11. října 2017

• Datum pobytu: březnu 2017, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Linda R.
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Olomouci.
0,8 km daleko
Hotel Akademie
Č. 8 z 15 – Olomouc
33 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Trinity? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Trinity

Adresa: Pavelchakova 445/22, Olomouc 779 00, Česká republika (Dříve Hotel Gemo)
Lokalita: Česká republika > Morava > Olomoucký kraj > Olomouc
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 5 z 15 hotelů – Olomouc
Rozsah cen: 1 815 Kč–2 531 Kč (na základě průměrných cen standardního pokoje)
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Hotel Trinity 4*
Pokoje: 33
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Hotels.com, Booking.com a Expedia. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Trinity. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Gemo Hotel Olomouc

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?