Hotel Trinity
126 US$
134 US$
92 US$
  • Restaurace
Prachárna Park Hotel Olomouc(Olomouc)(Skvělá hodnota!)
62 US$
Expedia.com
81 US$
Agoda.com
  • Snídaně v ceně
Pro zadaná data nebyly nalezeny žádné dostupné pokoje od našich partnerů
FiltrVšechny jazyky
Recenzováno: 24. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel můžu doporučit,je v centru,personal milý,pokoje denně uklizené,v televizi dostatek programů i zahraničních,na pokoji klimatizace,internet taky v pořádku,postel pohodlná. Jediné, co bylo nedostačující, je snídaně,na 4* a cenu pokoje za noc nic moc,ale najíst se dalo.

Datum pobytu: říjnu 2016, cestoval(a) v páru
Poděkujte uživateli Klára O.
Recenzováno: 26. června 2016

Byl jsem tu jen jednu noc v rámci půlmaratonu. Hotel Trinity je pěkný a klidný hotel. A to i polohu v centru města. Doporučuji! Personál velmi příjemný na všech úrovních. Jednolůžkový pokoj s vlastní klimatizací je prostorný a to velmi oceňuji.

• Datum pobytu: červnu 2016, cestoval(a) sólo
Poděkujte uživateli Tonda P.
hoteltrinity, General Manager v zařízení Hotel Trinity, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 11. července 2016

Vážený pane,
velmi děkuji i jménem našeho týmu za Vaše skvělé hodnocení. Přejeme příjemné cestování a vynikající sportovní výkony.
Denisa Furdíková, ředitelka & kol.

Recenzováno: 16. září 2015

Velmi pěkné ubytování, ochotný personál poradí, pomůže, doporučuji. Hotel je v blízkosti historického centra města a kdo má rád různé kulturní akce , tak si určitě přijde na své. Nadšení jsme byli ze snídaní, které byly opravdu opulentní.Velmi jsme ocenili i celkovou atmosféru hotelu.

Tip ohledně pokoje: Každý pokoj je jiný, originální.
  • Datum pobytu: červnu 2015, cestoval(a) s přáteli
Poděkujte uživateli Sylva Š.
hoteltrinity, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Trinity, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 18. září 2015

Dobrý den.

Velice děkujeme za čas, který jste si pro ohodnocení našeho hotelu našla. Jsem rádi, že jste u nás byli spokojeni a doufáme, že při další návštěvě historické Olomouce opět navštívíte náš hotel.

Pěkný den.

Radka Schneidrová

Tato recenze byla přeložena z jazyka: Angličtina. Zobrazit originál
Recenzováno: 8. června 2014 prostřednictvím mobilu

Vřelé uvítání v angličtině. Hotel jsme si nerezervovali předem. Ceny pokojů kolem 60 eur včetně snídaně jsou rozumné. Klimatizace je tu standard, což v ostatních hotelech neplatí. Okna jsou nová, takže nepropouští hluk.
Moc pěkný, nový a velice čistý malý hotel. Milý personál. Snídaně dobrá. Určitě se tam vrátím.

Poděkujte uživateli Christian S.
Tato recenze je subjektivním názorem člena TripAdvisoru a není názorem společnosti TripAdvisor LLCPůvodně odesláno v Angličtina dne www.tripadvisor.com. Zobrazit originál
hoteltrinity, Manager v zařízení Hotel Trinity, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 13. června 2014

Dear guest,
Thank you for our hotel for a great city for evaluation. The Lonely planet judged our beautiful city of Olomouc as a hidden treasure too!
Whether you are traveling guides luck and peace.
Denisa Furdikova, Hotel Manager

Recenzováno: 4. února 2018

• Datum pobytu: únoru 2018, cestoval(a) pracovně
hoteltrinity, Generální ředitel v zařízení Hotel Trinity, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 6. února 2018