Zaznamenali jsme, že používáte nepodporovaný prohlížeč. Webové stránky TripAdvisor se nemusí zobrazovat správně.
Podporujeme následující prohlížeče:

“Super místo”
Recenze Hotel Trinity

Nejlepší ceny pro období
Registrace dd.mm.rrrr Odhlášení dd.mm.rrrr
Ceny za následující počet pokojů: 1, počet dospělých: 2
Zobrazit ceny
Porovnat nejlepší ceny z nejlepších cestovních webů
a 4 další stránky!
Hotel Trinity
Č. 5 z 15 hotelů v Olomouci
Nymburk, Česká republika
4 recenze
“Super místo”
Recenzováno: 7. listopadu 2016

Hotýlek úplně v historickém centru. Před hotelem profláklý krajský soud s věznicí, Šlachtu jsem neviděl, za hotelem historické centrum a náměstí.
Tramvajová zastávka 20 metrů od hotelu.
Perektní lokalita na výletování. Hotel čisťounký, pokoje udržované. Snídaně průměr.

• Datum pobytu: v říjnu 2016, cestoval(a): jako pár
Poděkujte uživateli kilijan.

109 recenzí od naší komunity

Zobrazit recenze pro
Souhrn hodnocení
Tipy cestovatelů Vám pomohou vybrat ten správný pokoj.   Tipy ohledně pokoje
Datum | Hodnocení
Nejprve čeština
7 recenzí
common_n_hotel_reviews_1bd8 2 body za pomoc
Recenzováno: 24. října 2016 prostřednictvím mobilu

Hotel můžu doporučit,je v centru,personal milý,pokoje denně uklizené,v televizi dostatek programů i zahraničních,na pokoji klimatizace,internet taky v pořádku,postel pohodlná. Jediné, co bylo nedostačující, je snídaně,na 4* a cenu pokoje za noc nic moc,ale najíst se dalo.

Datum pobytu: v říjnu 2016, cestoval(a): jako pár
Užitečné?
Poděkujte uživateli Klára O.
2 recenze
Recenzováno: 26. června 2016

Byl jsem tu jen jednu noc v rámci půlmaratonu. Hotel Trinity je pěkný a klidný hotel. A to i polohu v centru města. Doporučuji! Personál velmi příjemný na všech úrovních. Jednolůžkový pokoj s vlastní klimatizací je prostorný a to velmi oceňuji.

• Datum pobytu: v červnu 2016, cestoval(a): jako jednotlivec
Užitečné?
Poděkujte uživateli Tonda P.
hoteltrinity, General Manager v zařízení Hotel Trinity, odpověděl na tuto recenzi., 11. července 2016
Vážený pane,
velmi děkuji i jménem našeho týmu za Vaše skvělé hodnocení. Přejeme příjemné cestování a vynikající sportovní výkony.
Denisa Furdíková, ředitelka & kol.
Olomouc, Česká republika
1 recenze
Recenzováno: 16. září 2015

Velmi pěkné ubytování, ochotný personál poradí, pomůže, doporučuji. Hotel je v blízkosti historického centra města a kdo má rád různé kulturní akce , tak si určitě přijde na své. Nadšení jsme byli ze snídaní, které byly opravdu opulentní.Velmi jsme ocenili i celkovou atmosféru hotelu.

Tip ohledně pokoje: Každý pokoj je jiný, originální.
Zobrazit další tipy ohledně pokojů
  • Datum pobytu: v červnu 2015, cestoval(a): s přáteli
Užitečné?
Poděkujte uživateli Sylva Š.
hoteltrinity, Tým podpory webu TripAdvisorFront Office Manager v zařízení Hotel Trinity, odpověděl na tuto recenzi., 18. září 2015
Dobrý den.

Velice děkujeme za čas, který jste si pro ohodnocení našeho hotelu našla. Jsem rádi, že jste u nás byli spokojeni a doufáme, že při další návštěvě historické Olomouce opět navštívíte náš hotel.

Pěkný den.

Radka Schneidrová
25 recenzí
13 recenzí hotelů
common_n_hotel_reviews_1bd8 15 bodů za pomoc
Recenzováno: 8. června 2014 prostřednictvím mobilu
Tato recenze byla přeložena z jazyka: English. Zobrazit originál

Vřelé uvítání v angličtině. Hotel jsme si nerezervovali předem. Ceny pokojů kolem 60 eur včetně snídaně jsou rozumné. Klimatizace je tu standard, což v ostatních hotelech neplatí. Okna jsou nová, takže nepropouští hluk.
Moc pěkný, nový a velice čistý malý hotel. Milý personál. Snídaně dobrá. Určitě se tam vrátím.

Užitečné?
Poděkujte uživateli Christian S.
hoteltrinity, Manager v zařízení Hotel Trinity, odpověděl na tuto recenzi., 13. června 2014
Dear guest,
Thank you for our hotel for a great city for evaluation. The Lonely planet judged our beautiful city of Olomouc as a hidden treasure too!
Whether you are traveling guides luck and peace.
Denisa Furdikova, Hotel Manager
Hotely, které by se vám mohly také líbit...
Cestovatelé si také prohlíželi tyto hotely v Olomouci.
1.0 km daleko
Hotel Flora
Č. 10 z 15 – Olomouc
3.5 z 5 bublinek 93 recenzí
Zobrazit ceny

Už jste navštívili Hotel Trinity? Sdílejte své zkušenosti!

Další informace o hotelu Hotel Trinity

Zařízení: Hotel Trinity
Adresa: Pavelchakova 445/22, Olomouc 779 00, Česká republika (Dříve Hotel Gemo)
Lokalita: Česká republika > Morava > Olomoucký kraj > Olomouc
Vybavení:
Bar/salon Snídaně v ceně Bezplatný vysokorychlostní internet (WiFi) Domácí zvířata vítána (psi/mazlíčci vítáni) Restaurace Pokojová služba Apartmány Bezbariérový přístup
Styl hotelu:
Č. 5 z 15 hotelů – Olomouc
Rozsah cen (za noc): 1 879 Kč–3 334 Kč
Kategorie hotelu:Hvězdičky: 4 — Hotel Trinity 4*
Pokoje: 33
Možnosti rezervace:
Společnost TripAdvisor je hrdým partnerem společností Booking.com, Expedia, Agoda a Hotels.com. Můžete proto s důvěrou zadat rezervace hotelu Hotel Trinity. Každý měsíc pomáháme milionům cestovatelů najít dokonalý hotel pro dovolenou i služební cestu, a to vždy s nejvýhodnějšími slevami a speciálními nabídkami.
Také známý jako:
Gemo Hotel Olomouc

Je toto Váš profil na TripAdvisoru?