Recenzováno: 25. října 2019 prostřednictvím mobilu

Hotel jsme objednávali kvůli jeho umístění - nádherný park přímo před hotelem, kousek od centra.
Personál příjemný , snídaně byla pestrá - maximální spokojenost .
Moc se mi líbil interiér recepce i restaurace . Nápadité prvky s motivy města.
Vše čisté , na chodbách voňavé.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli 178stanislavap.
Michal P, Manažer v zařízení Hotel Alley Olomouc, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 30. října 2019

Dobrý den, Stanislave,
velice nás těší, že jste si pobyt v Hotelu Alley užil. Děkujeme za pochvalu našeho personálu a hotelového prostředí. Společně se budeme těšit na Vaši další návštěvu.
Přeji Vám hezký zbytek dne. Michal Prstek, ředitel hotelu

Recenzováno: 21. října 2019

Hotel Alley **** v centru města Olomouc je velmi příjemný už svým provedením, architekturou, přístupem personálu, čistotou i bohatým snídaňovým rautem doplňovaným až do poslední chvíle vyhraženého času.
Příjemným překvapením byl reguklovatelný audiosystém v koupelně přípojkou na výstup z TVP, což jsme ocenili při relax koupeli ve vaně.
Též Lobby bar je moc pěkný a křesla pohodlná pro posezení u kávy či drinku s velice ochotným barmanem. Hotel nemá vlastní restauraci. Ale....
Z hotelu se krátkou procházkou do 10minut dostanete rozsáhlého komplexu do OC Šantovka i na krásné historické dolní náměstí s výtečnými stylovými restauracemi. Doporučuji U Drápala, Hanáckou či Moravskou restauraci.

Datum pobytu: říjen 2019
Poděkujte uživateli Daidallos.

Dobrý den, Miloši,
velice nás těší, že jste si pobyt v Hotelu Alley užil. Děkujeme za pochvalu našeho personálu a prostředí. Společně se budeme těšit na Vaši další návštěvu.
Přeji Vám hezký zbytek dne. Michal Prstek, ředitel hotelu

Recenzováno: 21. září 2019

Hotel Alley stojí na špičce výběru olomouckých hotelů, přejete-li si uspořádat obchodní setkání v průběhu dne, ale jemně klopýtá, pokud potřebujete i přespat. Lobby, salonky a bar, tj. přízemí a veřejný prostor hotelu jsou nádherné - účelně a zajímavě vybavené, rozhodně působící premiovým čtyřhvězdičkovým dojmem. Personál je zkušený, milý, pozorný, ochotný. Velká radost takové profesionály potkat.
Snídaně je chutná, kontinentální standard. Dobře doplňovaná po celou dobu, opravdu mě potěšil výběr kvalitních čajů. Nad rámec běžného výběru je k dispozici grilovaná zelenina.
Je zřejmé, že přízemí hotelu nastavilo vysoký standard, za nímž vyšší patra vyčleněná pokojům trochu pokulhávají. Pokoje i jejich koupelny jsou zářivě čisté, dostatečně velké a účelně zařízené. Ale jejich standard zkrátka neodpovídá soudobým potřebám a vkusu. Pokud potřebujete u stolu nabít počítač, musíte vypojit buď lampu nebo televizi, telefon si přes noc na nočním stolku nenabijete, nejbližší zásuvka je kdesi na druhé straně pokoje u podlahy, kde věrně slouží spíše vysavačům úklidové čety než vašim potřebám. Ložní prádlo je načechrané a voňavé, ale pohodlně jsem se nevyspala, matrace byla velmi tvrdá. Dekor čalounění, koberců, závěsů a nábytku koresponduje s dobou před 10 až 15 lety. Rozsah drogistických a hygienických doplňků, které hosté dostávají, je spíše na tříhvězdičkové úrovni - chybí župan, pantofle, krémy, kondicionér a odličovací voda.

Datum pobytu: září 2019
  • Typ cesty: Cestoval(a) pracovně
Poděkujte uživateli balaziva.
Michal P, Manažer v zařízení Hotel Alley Olomouc, odpověděl na tuto recenzi.Zodpovězeno: 8. října 2019

Děkujeme za Vaše hodnocení a sdělujeme, že hotel Alley prošel částečnou rekonstrukcí, kde jsme v 1. fázi zrekonstruovali hotelovou recepci, lobby bar, snídaňovou místnost a salonky. V další fázi se budeme zabývat také rekonstrukcí pokojů. Budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.

Recenzováno: 28. srpna 2019

Překvapilo mne, že v hotelu 4* není restaurace, wellness opravdu mini rozměrů, postel průměrná, snídaně také průměrná, pouze 2 druhy pečiva /obyčejný chléb a něco mezi obyčejným a celozrnným rohlíkem/, parkování 200,-.

Datum pobytu: srpen 2019
Poděkujte uživateli zjel.
Recenzováno: 2. října 2018

Hotel je na výborném místě, cca 15 minut pěšky od vlakového nádraží a jen pár kroků do centra. Dobrá je i poloha přímo vedle parku. Na parkovišti byl dostatek místa. Hotel je moderně zařízený a zrekonstruovaný, pokoj byl velký tak akorát a koupelna byla čistá včetně ručníků, postel trochu tvrdší. Snídaně byla dobrá, pouze pečivo bylo starší, ale byl víkend po svátečním pátku, tak se to asi dalo pochopit. Snad jen bych uvítala lepší kávu. Osobně mohu doporučit a pravděpodobně bych si tento hotel vybrala znovu. A chválím velmi milý personál!

Datum pobytu: září 2018
Poděkujte uživateli TerunkaCZ.

Děkujeme za Vaše hodnocení a budeme se těšit na Vaši příští návštěvu.